Лікарня в Бобровиці отримала сучасний рентген-апарат: хто платитиме за знімки

06 ЛЮТОГО 2023, 11:13

2990

Лікарня в Бобровиці отримала сучасний рентген-апарат: хто платитиме за знімки

Рентгенівський апарат типу С-дуга

Бобровицька опорна лікарня відтепер має мобільний цифровий операційний рентгенівський апарат типу С-дуга.

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

«Він дає змогу проводити постійну та імпульсну рентгеноскопію в умовах операційної, а також приймальних і травматологічних відділень клінік», - йдеться повідомленні.

Вартість обладнання майже 3,5 мільйона гривень. Придбано його за рахунок держбюджету.

Чи треба платити за знімки?

У Чернігівській ОВА журналістам "Часу Чернігівського" повідомили, що послуги оплачує Національна служба здоров’я України в межах пакетів медичних гарантій, згідно яких дане обладнання буде використовуватися для діагностики та лікування.

«Час Чернігівський» писав про медицину: Гарні новини: фтизіатричне відділення Чернігівської обллікарні повноцінно відновлює роботу

Схожі новини

Пряма мова

Електросамокати: зручність чи небезпека? Питаємо чернігівців

27 ЧЕРВНЯ 2026, 10:07

"Нова пошта", склади, авто: росіяни обстрілювали місто на Чернігівщині

27 ЧЕРВНЯ 2026, 09:09

Вiдео

Житло для ветеранів війни: на Чернігівщині діє державна програма

26 ЧЕРВНЯ 2026, 22:33

Пряма мова

Про що пишуть паперові газети у прикордонні Чернігівщини: відповідь редакторки

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

"Молоді хлопці": хто з Чернігівщини повернувся з полону

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:01

Картоплю на Чернігівщині приймають азербайджанці: почім

26 ЧЕРВНЯ 2026, 16:41

За п'ять днів після дня народження від FPV-дрона загинув молодий військовий

26 ЧЕРВНЯ 2026, 15:25

ТОП-переглядів