Лікарня в Бобровиці отримала сучасний рентген-апарат: хто платитиме за знімки

06 ЛЮТОГО 2023, 11:13

2989

Лікарня в Бобровиці отримала сучасний рентген-апарат: хто платитиме за знімки

Рентгенівський апарат типу С-дуга

Бобровицька опорна лікарня відтепер має мобільний цифровий операційний рентгенівський апарат типу С-дуга.

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

«Він дає змогу проводити постійну та імпульсну рентгеноскопію в умовах операційної, а також приймальних і травматологічних відділень клінік», - йдеться повідомленні.

Вартість обладнання майже 3,5 мільйона гривень. Придбано його за рахунок держбюджету.

Чи треба платити за знімки?

У Чернігівській ОВА журналістам "Часу Чернігівського" повідомили, що послуги оплачує Національна служба здоров’я України в межах пакетів медичних гарантій, згідно яких дане обладнання буде використовуватися для діагностики та лікування.

«Час Чернігівський» писав про медицину: Гарні новини: фтизіатричне відділення Чернігівської обллікарні повноцінно відновлює роботу

Схожі новини

У чернігівських лісах висадили кедри

23 ЧЕРВНЯ 2026, 21:28

Стріляв у полісменів: на Чернігівщині у чоловіка вилучили зброю та арбалет

23 ЧЕРВНЯ 2026, 18:35

Фото

У громаді шістьом родинам загиблих захисників передали державні нагороди

23 ЧЕРВНЯ 2026, 17:16

Сниться і просить, щоб знайшли: на Чернігівщині два місяці шукають Володимира Кедю

23 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Фото

СБУ про підозру чиновнику Чернігівської міської ради: збитки більше мільйона

23 ЧЕРВНЯ 2026, 15:20

Інтерв’ю

Східний макрорегіон Укртелеком: масштабна розбудова оптики попри виклики війни

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:45

Військове містечко Лукашенка у 37 км від кордону з Чернігівщиною: перші подробиці

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:38

ТОП-переглядів