Коропські артисти зібрали 48,5 тисячі гривень для ЗСУ

10 СЕРПНЯ 2022, 20:49

1458

Коропські артисти зібрали 48,5 тисячі гривень для ЗСУ

Фото: Коропська селищна рада

Народний аматорський духовий оркестр (керівник — Валерій Фока) та солісти Коропського будинку культури продовжують давати благодійні концерти на підтримку ЗСУ. Таким чином уже вдалося зібрати 48,5 тисячі гривень. Про це повідомляє Коропська селищна рада.

Черговий концерт відбувся 9 серпня у Билці.

«Гості не тільки послухали сучасні українські патріотичні композиції, а й підтримали добровільними внесками Збройні сили України.

До благодійної скриньки зібрали 13 тисяч 297 гривень.

Вміст скриньки передали Аллі Шаповал, адже на її рахунку консолідуються кошти на амуніцію для наших земляків-захисників», — йдеться у дописі.

Це вже четвертий благодійний концерт від місцевого культурного «десанту» для збору коштів землякам, які захищають Україну від російського окупанта. До цього артисти виступали в Коропі, Атюші й Шабалинові.

Схожі новини

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

На Чернігівщині знову оголосили обов'язкову евакуацію: з яких населених пунктів?

24 ЧЕРВНЯ 2026, 18:02

Приїхав на Чернігівщину з Івано-Франківська щоб вкрасти 7 млн

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:30

Колишній водій тролейбуса переїхав у село - майструє пристрої для городу

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:27

На щиті на Чернігівщину повертається «Мольфар»

24 ЧЕРВНЯ 2026, 14:57

Вікторія Никитенко, поранена на кладовищі. Читайте у "Віснику"

24 ЧЕРВНЯ 2026, 13:39

ТОП-переглядів