Королівство Бельгія профінансує відбудову енергетичної галузі на Чернігівщині

19 ЛИПНЯ 2024, 10:24

1586

Королівство Бельгія профінансує відбудову енергетичної галузі на Чернігівщині

Фото ілюстративне

Бельгія профінансує проєкти відбудови в Україні на 150 млн євро. Угоду, яка дає старт цим проєктам, підписали з Прем’єр-міністром Бельгії Александером Де Кроо під час онлайн-зустрічі, повідомив Денис Шмигаль у соцмережах. 

Зокрема кошти будуть спрямовані на відновлення енергетичної та соціальної інфраструктури у Київській і Чернігівській областях.

«Підписана угода спрощує реалізацію наших спільних програм і проєктів, сприятиме відновленню, економічному і соціальному розвитку нашої держави. Також згідно з угодою, Бельгійська агенція розвитку Enabel відкриє своє представництво в Україні.

Дякуємо Бельгії за непорушну підтримку України в боротьбі за нашу свободу, незалежність і європейське майбутнє», - наголосив премʼєр.

Королівство Бельгія профінансує відбудову енергетичної галузі на Чернігівщині

Бельгійська міжнародна агенція Enabel уточнює: 

Завдяки 4-річній програмі реконструкції з бюджетом у 150 мільйонів євро організація надасть особливу підтримку в сферах охорони здоров’я та соціального захисту, освіти та працевлаштування. 

«Основні зусилля будуть спрямовані на енергоефективність та зелену енергетику – на це передбачено 20 мільйонів євро. Ці дії будуть зосереджені переважно на Чернігівській та Київській областях».

Будь-яких інших подробиць не розголошують.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

На Чернігівщині невідомий предмет вибухнув у дитини в руках

28 ЧЕРВНЯ 2025, 17:57

Про неї писали всі ЗМІ України: Зеленський нагородив матір загиблого бійця з Чернігівщини

28 ЧЕРВНЯ 2025, 16:48

Перша в історії очільниця британської розвідки має діда з темним минулим з Чернігівщини

28 ЧЕРВНЯ 2025, 14:00

Щоб птиця черешню не клювала — натягнули сітку

28 ЧЕРВНЯ 2025, 13:52

Інтерв’ю

Жирохов: неясно де 100 тисяч російських вояків; літній наступ ворога; загроза Чернігівщині реальна?

28 ЧЕРВНЯ 2025, 12:36

Фото

"Мунварта" Чернігова почала демонтувати тумби й клумби на внутрішньодворових проїздах

28 ЧЕРВНЯ 2025, 11:35

На Чернігівщині відкрили 701 справу на ухилянтів. "Рекорсмен" отримав 8 приписів до суду

28 ЧЕРВНЯ 2025, 09:50

ТОП-переглядів