Колишня топподатківиця Чернігова кардинально змінила імідж

06 ЛЮТОГО 2026, 14:01

2647

Василенко Соломія

Людмила Слотюк

Людмила Слотюк

Скандально відома брюнетка та ексочільниця управління Державної податкової служби в Чернігівській області колишня кримчанка Людмила Слотюк славиться своєю закритістю та непублічністю. Наприклад, у неї є акаунт в інстаграмі, але там вона не виклала жодного посту.  

Попри широко тиражований у медіа скандал, повʼязаний з її декларацією і задекларованим там майном. 

Тож, світлина її кардинально нового образу - замість рокової чорнявки на ніжну білявку з хвилястими локонами у сукні нюдового відтінку - зібрала купу лайків та коментарів. Багатьом look Слотюк сподобався. На кожний схвальний відгук топподатківиця відповіла особисто. Скрін подаємо. 

Колишня топподатківиця Чернігова кардинально змінила імідж

Колишня топподатківиця Чернігова кардинально змінила імідж

Що змусило колишню чиновницю буквально «перейти на світлий бік» - вона не пояснила. 

Також на її сторінці у фейсбуці досі значиться, що вона проживає у Чернігові.

Що відомо про скандал довкола Слотюка

Нагадаємо, що торік САП просило визнати необґрунтованими активи, набуті ексначальницею Головного управління ДПС у Чернігівській області, її матір’ю та сином, на 8,4 млн грн, йдеться у повідомленні відомства. Справа виявилася настільки серйозною, що її розглядає ВАКС.

Людмила Слотюк обіймала посаду начальниці ГУ ДПС у Чернігівській області з липня 2020-го і до червня 2023-го. До цього очолювала ДПІ у Подільському районі Києва. Свою кар’єру в податкових органах вона розпочала у 2006 році в Криму — на посаді інспектора з обліку в Сакській податковій інспекції.

Де нині працює колишня податківиця - невідомо. Востаннє вона подавала свою декларацію у квітні минулого року як очільниця ДПС у Чернігівській області.

Авторка: Євгенія Замковська

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Відома режисерка вирощує на Чернігівщині диво-калину

08 КВІТНЯ 2026, 10:55

Військовий стверджує, що його побив керівник козелецького автодору. Читайте у "Віснику"

08 КВІТНЯ 2026, 10:37

Фото

Дрони вдарили по приватній автостоянці на Чернігівщині: що відомо про наслідки

08 КВІТНЯ 2026, 09:33

У громаді на Чернігівщині роздавали гуманітарну допомогу: дехто отримав двічі

08 КВІТНЯ 2026, 08:43

Боялися, щоб не було ще прильоту: «Коли їхала «швидка», тягли матір городами»

07 КВІТНЯ 2026, 19:02

У Чернігові здають в оренду комунальне приміщення в центрі: дорого і в печальному стані

07 КВІТНЯ 2026, 18:25

Фото

Атака на передмістя Чернігова: подробиці удару

07 КВІТНЯ 2026, 17:52

ТОП-переглядів