Катували і вбили: росіяни розправилися з жителем Чернігівщини, який допомагав ЗСУ

01 ТРАВНЯ 2022, 15:32

6687

Катували і вбили: росіяни розправилися з жителем Чернігівщини, який допомагав ЗСУ

@Час Чернігівський

На Чернігівщині повідомили про загибель Юрія Мустіпана, який під час активного бомбардування регіону російськими військовими допомагав бійцям ЗСУ. Перед смертю чоловіка катували та били. Про це розповів засновник центру спортивної підготовки “Вовкулака” Андрій Кудабеков.

За його словами, Юрія вбили пострілом у голову.

Відомо, що Мустіпан із перших днів наступу кремлівських військ став допомагати українській армії. Він неодноразово передавав ЗСУ координати позицій противника та артилерійських батарей в районі села Терехівка на Чернігівщині.

27 березня Юрія виявили та захопили в полон російські окупанти. Кілька діб чоловіка катували та били, після чого вбили пострілом у голову. 31 березня місце його поховання знайшли біля озера у районі його рідного села.

“Скільки їх, ще невідомих героїв, завдяки яким вистояв Чернігів та встояв Київ?!”, – пише на своїй сторінці Кудабеков.

Схожі новини

Їдуть навіть із Києва: у стоматологічній поліклініці є кабінет без порога

03 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:31

Борщ можна скидати прямо на позиції: церква купила вакууматор

03 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:22

Дві двійні за місяць у Чернігові: кого більше — хлопчиків чи дівчаток

03 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:03

Зеленський зібрав РНБО: які завдання отримала Чернігівщина

03 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:43

Шахраї полюють на приватні старлінки чернігівців: що відомо про схему?

03 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:54

Донька ексдепутата з Чернігова стала заступницею облпрокурора Харківщини

03 БЕРЕЗНЯ 2026, 13:23

Вiдео

"Як підвозити дітей, що з укриттями?", - батьки сперечалися з чиновниками про реформу старшої школи

03 БЕРЕЗНЯ 2026, 13:00

ТОП-переглядів