Кадрові зміни: звільняють одного з керівників РВА на Чернігівщині

10 ЛИСТОПАДА 2023, 20:14

4590

Кадрові зміни: звільняють одного з керівників РВА на Чернігівщині

Кадрові зміни: звільняють одного з керівників РВА на Чернігівщині

Щойно стало відомо, що з посади начальника Корюківської районної військової адміністрації йде Іван Ващенко. Про це йдеться у постанові Кабміну, яким погоджується його звільнення (начальників РВА призначає та звільняє Президент, а Кабмін - дає погодження).

Іван Ващенко - учасник бойових дій, у 2015—2016 роках проходив військову службу за призовом під час часткової мобілізації. Потім працював у ДСНС. Пізніше - керував юридичним відділом Корюківської міської ради. У серпні 2020 року обраний заступником голови координаціної ради АТО/OOC при Чернігівській ОДА, а з серпня 2021—головою.

Іва Ващенко

Іван Ващенко

25 січня 2022 року призначений на посаду голови Корюківської районної державної адміністрації, під час вторгнення - Корюківська районна військова адміністрація.

За власною інформацією "Часу Чернігівського", звільнення Ващенка з посади повʼязане із тим, що він переходить на іншу роботу. Хто очолить Корюківську РВА - також поки невідомо.

"Час Чернігівський" писав про кадрові зміни: 

Схожі новини

Його війна тривала рік: на Сумщині поліг 45-річний захисник

04 ЧЕРВНЯ 2026, 09:16

Росіяни атакували ферму за 70 км від кордону

04 ЧЕРВНЯ 2026, 08:58

Пекельна ніч: місто на Чернігівщині атакували КАБами, РСЗВ та дронами

04 ЧЕРВНЯ 2026, 07:55

Ліцеїсти з Чернігівщини самі вирощують городину для їдальні. Продуктів вистачає на два місяці

03 ЧЕРВНЯ 2026, 20:58

Вiдео

"Ганьба" - кричали люди депутатам; які рішення (не)прийняла сесія Чернігівської міськради

03 ЧЕРВНЯ 2026, 19:26

Вiдео

Будинок у Чернігові вдруге потрапив під ворожий обстріл

03 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

У депутатки Чернігівської облради конфіскують елітний позашляховик

03 ЧЕРВНЯ 2026, 17:09

ТОП-переглядів