Із артилерії, мінометів та «градів»: росіяни обстріляли Новгород-Сіверську громаду

19 ЛИСТОПАДА 2022, 09:04

2749

За останню добу російська армія тричі обстріляла територію Чернігівської області. Всі три обстріли – по Новгород-Сіверській громаді.

Після 17 год. 18 листопада із ствольної артилерії росіяни стріляли по околицях села Кам’янська Слобода Новгород-Сіверської громади. Тут зафіксовано 9 вибухів («прильотів»).

Одночасно російські терористи стріляли по околицях села Гай, що неподалік.

Масований обстріл із мінометів (20 «прильотів) та реактивних систем залпового вогню увечері біля 18 год. біля села Камінь Новгород-Сіверської громади – до 40 вибухів.

Інформація про жертви та руйнування не надходила.

"Час Чернігівський" писав: На Чернігівщині поховали сапера, який загинув на Харківщині.

Схожі новини

У Чернігові вперше вручили Премію імені Ганни Арсенич-Баран

28 ЧЕРВНЯ 2026, 18:10

На Чернігівщині дівчина народила 16-річною. Чекає чоловіка з війни

28 ЧЕРВНЯ 2026, 16:09

Кого нагородили до Дня Конституції з Чернігівщини: указ Президента

28 ЧЕРВНЯ 2026, 13:35

Шість-сім місяців і вже 200-кілограмова свиня: в яку ціну продають поросят

28 ЧЕРВНЯ 2026, 12:13

Вiдео

Нагороди родинам Героїв, масштабне укриття, підготовка до жнив: чим нині живе Сосницька громада

28 ЧЕРВНЯ 2026, 11:07

Троє поранених і удари по енергетиці: наслідки атак росіян по Чернігівщині за добу

28 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Вiдео

Назвали Мирославом, щоб настав мир: як в обласній дитячій лікарні виходжують дітей-«поспішайок»

28 ЧЕРВНЯ 2026, 08:54

ТОП-переглядів