Чернігівський юрист та оглядач Олександр Гашпар опублікував у соцмережах власні спостереження стосовно осіб підписантів петиції на президентському сайті на підтримку очільника Чернігова. Виявляється, що коло прихильників формується за принципом службової приналежності до комунальних структур міської ради, особистої лояльності та знайомих і родичів політика.
«Так цікаво спостерігати за прізвищами підписантів петиції до Президента України від імені громади м. Чернігова щодо недопущення призначення в місті військової адміністрації, яка за 17 днів набрала на свою підтримку тільки половину необхідних голосів.
Цю петицію підписала і дружина Атрошенка, і його водій, і керівники підконтрольних йому компаній, які звісно бояться втратити налагоджені за ці роки потоки бюджетних коштів», - зауважує Олександр Гашпар.
Також дуже «хвилюються» за долю мера Чернігова мешканці Городні, Ріпок, Києва, Вінниці і цю петицію підтримав навіть відомий своєю фразою "У мене є колізія: підпис здесь і підпис здесь" екс-мер Сум Геннадій Мінаєв, підмічає Гашпар.
«По суті, ця петиція розвіяла міф про "80% підтримки", який так довго насаджували різні "Дитинці" і "Кисілі"...», резюмує активіст. За майже два десятка днів при масовій промоції петиція набрала заледве трохи більше половини від потрібної мінімальної кількості голосів - 13,5 тисяч.
Сам Олександр Гашпар нині не бачить необхідності щодо запровадження військової адміністрації у самому Чернігові.
«Але також і не розумію влаштованого міською владою "психозу" на підставі чуток про запровадження такої адміністрації. В країні війна і якщо військове керівництво держави побачить необхідність створення міської військової адміністрації, то треба це сприйняти нормально і з розумінням, а не починати політичні розборки на всю країну», - коментує юрист.
Читати також: У Чернігові за підпис під петицією за Атрошенко пропонують 3 банки тушонки