Хліб із присмаком сонця: у громаді хлібозавод встановив сонячну станцію

24 ГРУДНЯ 2024, 17:15

1134

Ярмоленко Анастасія

Сосницький хлібозавод встановив наземну сонячну станцію

Сосницький хлібозавод встановив наземну сонячну станцію

Користь від такої інвестиції чимала. Бо 200 тисяч гривень на рік може заощаджувати Сосницький хлібозавод завдяки сонячній станції. 

У листопаді цього року Сосницький хлібозавод райспоживспілки за свої власні кошти встановив наземну сонячну станцію потужністю 18 кВт, повідомили у Сосницькій селищній раді.

Попри те, що станція запрацювала восени в похмуру погоду, вже є перші результати: сонячна енергія забезпечує третину електроенергії, необхідної для випікання хліба.

Завдяки тому, що підприємство тепер самостійно генерує електроенергію, споживання електрики з мережі зменшиться. За прогнозами, щорічна економія може становити близько 200 тисяч гривень.

Ці кошти хлібозавод зможе реінвестувати на власні потреби, насамперед на розвиток підприємства.

Попри це, деякі користувачі під цим дописом у соцмережах висловили думку, що ця подія - виключно піар селищної ради «під вибори». На що у муніципалітеті апелюють і нагадують - підприємство встановило сонячну станцію за власні кошти, ніякого відношення до виборів ця подія не має.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Самі ховались від дронів: у Ніжині журналісти ICTV знімали сюжет про наслідки нічної атаки

08 ЖОВТНЯ 2025, 21:19

Вiдео

Чернігівщина потребує посилення підрозділів ППО: чи є охочі захищати небо

08 ЖОВТНЯ 2025, 19:50

Вiдео

Військовий оглядач розповів про ситуацію з ППО на Чернігівщині

08 ЖОВТНЯ 2025, 18:17

Підозра директору ФК «Чернігів»: що кажуть у клубі після скандалу з фіктивним бронюванням

08 ЖОВТНЯ 2025, 17:20

Як у Чернігові готуються до опалювального сезону

08 ЖОВТНЯ 2025, 16:12

Чернігівська виноробня отримала визнання на світовому конкурсі

08 ЖОВТНЯ 2025, 15:04

За розмову з чернігівським журналістом росіянину дали 4 роки за ґратами

08 ЖОВТНЯ 2025, 13:41

ТОП-переглядів