Хата наче проклята: прилетів «шахед» - дитину відкинуло, чоловіка поранило

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:20

211

Василенко Соломія

Хата наче проклята: прилетів «шахед» - дитину відкинуло, чоловіка поранило

Хата наче проклята: прилетів «шахед» - дитину відкинуло, чоловіка поранило

26 лютого близько 8.00 шахед упав та розірвався у дворі родини Зимогляд з села Городище Батуринської громади. Вибило вікна, уламки розлетілися та поранили 32-річного чоловіка. 

— Син Дмитро був удома, колотив каву. Аж бабах! П’ятирічну онуку відкинуло на кілька метрів, упала на диван. Скло з вікон та уламки від шахеда полетіли в хату. Два влучили в праву руку сина. Над долонею. Пробивши перед цим цегляну стіну, двері, тумбочку, — описує момент вибуху Надія ЗИМОГЛЯД, мати. — Кістка ціла, зачепило лише м’язи. Більший уламок хірург дістав, менший не зміг. Сказав, що він не заважає. 

У момент вибуху були з чоловіком на роботі. Працюємо в «Чернігівській м’ясній компанії». Робота — за чотири кілометри від хати. Та вибух було чули добре. Припускаю, що шахед збили. Вдарився об дерева метрів за 10 від хати і вибухнув. Загорілося. У вибиті вікна пішла кіптява. Невістка стала мені телефонувати, думала, то наша хата горить. На щастя, обійшлося.   

Аби не дерева, хату розбило б. А там троє дітей, син, невістка. Онуці іншого сина п’ять рочків, Дмитровим синам два роки і сім місяців. Діти перелякані, плачуть, бояться. Невістка поїхала до матері, теж отримала стрес. Я й сама тепер боюся в хаті ночувати. Як тільки тривога чи летить шахед, то трусить. 

З роботи приїхали чоловіки, забили вікна. Колеги зібрали 14 тисяч гривень. Сказали, як треба, допоможуть будівельними матеріалами. Ще п’ять тисяч гривень привіз Леонід Душа, голова Батуринської громади. Сказав, як щось буде необхідно, звертатися до нього. 

Ця хата наче проклята. 15 років тому пожежа в ній була. Згоріло пів хазяйства. Менший син чотирирічним узяв сірники та підпалив. Миттю загорілося. Тепер же від дрібних уламків шахеда побитий двір. Один бік будинку теж знищений. Вікон немає. Бачу, і дах уже тече. 

Постраждав кабан. Під три центнери був. Відірвало шмат на задній нозі. Весь зад ніби ножем порізало. Довелося колоти. Кури та качки вціліли. 

* * *

— За тиждень оборонці збили 101 ударний безпілотник у небі над Чернігівщиною. Дякую за ефективну роботу, — написав В’ячеслав ЧАУС, начальник ОВА, у соцмережах. — За лютий захисники збили в області близько пів тисячі ворожих цілей.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Ольга САМСОНЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Човнів ще не діставали: які села на Чернігівщині може підтопити?

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:31

За межами російського софту: як перенести базу клієнтів і не зупинити продажі

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:28

Хата наче проклята: прилетів «шахед» - дитину відкинуло, чоловіка поранило

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:20

На Чернігівщині колодязі чистить колишній підводник: знаходив золото і гранату

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:36

Свириденко підтримала український бренд на зустрічі з прем’єром Нідерландів

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:10

«Довго ми тебе шукали»: 29-річний захисник прослужив менше року - загинув на Донеччині

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:22

Стали відомі подробиці викриття підпільного покер-клубу у Чернігові

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 10:46

ТОП-переглядів