Група, яка контролює закупівлі у Чернігівській ОВА, розшириться за рахунок громадських діячів

05 КВІТНЯ 2024, 13:49

2023

Група, яка контролює закупівлі у Чернігівській ОВА, розшириться за рахунок громадських діячів

Група, яка контролює закупівлі у Чернігівській ОВА, розшириться за рахунок громадських діячів

Найближчим часом склад робочої групи «Прозорість і підзвітність», яка з жовтня минулого року аналізує тендерні закупівлі в області, поповниться новими членами. Це представники громадськості (попередньо – п’ять осіб) від ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини», ГО «Центр соціального добробуту “Доброчин”», ГО «Чернігівський центр прав людини», Чернігівської профспілки підприємців «Єдність», Благодійного фонду «Серце надії».

Нагадаємо, що наразі триває напрацювання Меморандуму про співпрацю та взаємодію Чернігівської ОДА і представників громадянського суспільства. Документ спрямований на здійснення спільних і взаємоузгоджених дій, зокрема, у процесах відновлення області та подальшого сталого розвитку регіону.

Зацікавленість у такій взаємодії виявили коаліція «Сіверщина» та Чернігівське обласне об’єднання організацій роботодавців «Сіверщина», антикорупційна громадська спілка «Совість», Чернігівська регіональна торгово-промислова палата, ГО «Сяйво Сіверщини» та ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини».

Керівник АГС «Совість» Володимир Демиденко вже включений до складу робочої групи. На останніх засіданнях «Прозорість і підзвітність» розглядала запропоновані ним питання.

Для інформування мешканців області про діяльність групи та ознайомлення з законодавчою базою на офіційному сайті Чернігівської ОВА функціонує відповідна рубрика. Тут можна ознайомитися з тематичними новинами, знайти інформацію про закупівлі за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та каталоги відновлення об'єктів, які фінансуються за кошти цього Фонду, а також – інформацію про закупівлі від 100 тисяч гривень структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Втім, робоча група «Прозорість і підзвітність» розглядає і випадки, пов’язані з корупцією. Такі повідомлення можна надсилати на електронну пошту [email protected].

Джерело: Чернігівська ОВА, прес-реліз

"Час Чернігівський" писав про таке: У Чернігівській ОВА аналізували "дивні" тендери

Схожі новини

Півдоби без електрики і більше: графіки відключення по Чернігівщині на 10 грудня

09 ГРУДНЯ 2025, 23:37

Завдяки газеті знайшов армійського товариша: служили 60 років тому

09 ГРУДНЯ 2025, 20:22

Після обстрілу підприємства: місцевий виробник відкрив у Ніжині ресторан

09 ГРУДНЯ 2025, 18:16

Кабмін готує рішення, щоб переспрямувати більше електроенергії населенню

09 ГРУДНЯ 2025, 17:16

Фото

На подвірʼя впала реактивна "герань": бойову частину знешкодили

09 ГРУДНЯ 2025, 16:09

У Чернігові центр "Без обмежень" протезує нижні кінцівки, хоче працювати і з верхніми

09 ГРУДНЯ 2025, 16:01

У селищній раді на Чернігівщині аудитори виявили фінансові порушення на мільйони

09 ГРУДНЯ 2025, 15:15

ТОП-переглядів