Гроші із бюджету для тих, хто втратив житло у Чернігові

19 ВЕРЕСНЯ 2022, 12:15

1782

Гроші із бюджету для тих, хто втратив житло у Чернігові

куРуйнування у мікрорайоні Бобровиця. Квітень 2022 року

У Чернігові із міського бюджету виплачують певну суму коштів родинам, які втратили житло. Це одноразова матеріальна допомога.

Цю допомогу вже отримали 513 власників приватних житлових будинків.

Як відомо, що у серпні у муніципалітеті було прийнято рішення надати матеріальну підтримку власникам приватних будинків, які зруйновані/пошкоджені внаслідок військової агресії рф. Сума коштів, яку можуть отримати чернігівці: 40, 20 або 10 тисяч гривень.

Розмір матеріальної допомоги залежить від ступеня пошкодження. 

На засіданні виконавчого комітету 15 вересня затвердили одноразову матеріальнудопомогу отримали для 204 чернігівців. 

Загальний обсяг фінансування Програми — 50 млн грн. Ці кошти виділяють з міського бюджету. Це не є компенсацією за втрачене чи побите житло, а саме матеріальна підтримка від міста. 

«Час Чернігівський» писав про двох бабусь із Чернігова, які вже 5 місяців мешкають у курнику, а тимчасове житло для них зводять волонтери за підтверимки Чернігівської ОВА.

Схожі новини

Чоловік з Чернігівщини подарував дружині на річницю весілля віслюка

04 ЧЕРВНЯ 2025, 17:57

Куди звертатися чернігівцям із земельними питаннями

04 ЧЕРВНЯ 2025, 17:32

Громада втратила на Донеччині захисника, який 11 років провів на війні

04 ЧЕРВНЯ 2025, 16:13

Чернігівець разом з артистом з Молдови створив пісню, яка за лічені дні стала трендом соцмереж

04 ЧЕРВНЯ 2025, 15:27

Фото

У Чернігові вшанували дітей, загиблих через війну з Росією

04 ЧЕРВНЯ 2025, 13:57

Фото

Як відновлюється після обстрілів прикордонна громада Чернігівщини

04 ЧЕРВНЯ 2025, 13:47

На Чернігівщині 363 офіційні мільйонери. Наймолодшій - 19 років

04 ЧЕРВНЯ 2025, 12:25

ТОП-переглядів