Після представлення Плану перемоги України партнерам у світі, його презентували громадам під час засідання конгресу місцевих і регіональних влад.
Володимир Зеленський, Президент України:
Взяв участь у роботі президії конгресу місцевих та регіональних влад. Закликав працювати з Планом перемоги на рівні громад, як працюємо на рівні держави. Зв’язки між регіонами, між містами важливі, щоб суспільства інших країн відчували, як Україна може наблизити мир для усіх нас.
В Європі думають, що війна десь далеко, а насправді вона йде в центрі континенту. Тому українські громади та міста попросили долучитися до Плану перемоги і закликати регіони і міста-побратими за кордоном теж підтримати прагнення України дос праведливого миру.
В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА:
Як частина України - Чернігівщина особливо потерпаємо від війни. Скільки обстрілів, скільки шахедів і ракет літають, скільки прилітають. Дуже важливо, щоб План перемоги якомога швидше був реалізований.
Олена Дмитренко, голова Чернігівської облради:
Після того, як послухали президента і План перемоги, дійшли рішення одностайно. Керівники фракцій вирішили провести позачергвоу сесію, в понеділок чи вівторок, щоб звернутися зі зверненням до міжнародних партнерів. Практично в кожній громаді є партнери за кордоном. Вони мають нас чути і бачити.
Відомо, що План перемоги складається з 5 пунктів. 1 – запрошення до НАТО. 2 - повернути війну на територію ворога. 3 – розміщення в Україні неядерного стратегічного пакету стримування. 4– захист критичних ресурсів України і економічний тиск на росію і 5 – післявоєнний час, використання української армії для гарантування безпеки в Європі.
Автори: журналіст Юрій Михуля, оператор Олександр Довбенко
"Час Чернігівський" писав про таке: Родина полеглих захисників Чернігова отримала сертифікати на житло, а скористатися ними не може