Головнокомандувач ЗСУ отримав у спадок $1 млн і пожертвував їх на армію

25 СІЧНЯ 2023, 00:02

2095

Головнокомандувач ЗСУ отримав у спадок $1 млн і пожертвував їх на армію

Залужний. Фото із відкритих джерел

Про це повідомив керівник київського бюро американського видання The New York Times Ендрю Крамер. Журналіст послався на слова родини американського філантропа українського походження Грегорі Степанця. За їх словами, Головнокомандувач командувач української армії генерал Валерій Залужний у січні пожертвував військовим 1 мільйон доларів зі спадку, який він отримав від згаданого пана Степанця. У військовій прес-службі факт пожертви підтвердили, говорить Крамер.

Колишній нардеп Борислав Береза доповнює це повідомлення інформацією, що пан Степанець також заповів по $2 млн двом українським вишам - Українському католицькому університету та Могилянці, а ще - $1 млн спецпідрозділу армії Ізраїлю ЦАХАЛ.

Сам Валерій Залужний публічно ніяк не коментував цю новину.

Як відомо, генерал має міцний зв’язок з Черніговом, звідси родом його матір та дружина, деякий час військовий очолював ОК «Північ» і жив у місті над Десною. Тут досі живуть його родичі.

"Час Чернігівський" писав про допомогу армії: 

Схожі новини

Вiдео

Сесія міськради: земельні питання, новий Генплан, колишній мер у кулуарах

04 ТРАВНЯ 2026, 18:07

Жінка з прикордоння Чернігівщини збирає гриби круглий рік

04 ТРАВНЯ 2026, 17:05

Суддя пішла у відставку після 33 років роботи

04 ТРАВНЯ 2026, 15:47

У Чернігівському районі знайшли реактивний дрон: у чому загроза

04 ТРАВНЯ 2026, 14:24

Менш пекуча: на Чернігівщині росте рідкісна кропива

04 ТРАВНЯ 2026, 13:50

Чоловік напав на працівника ТЦК із газовим балончиком: суд виніс вирок

04 ТРАВНЯ 2026, 11:56

Нічні вибухи в Чернігові і робота ППО: що відомо про збиті дрони

04 ТРАВНЯ 2026, 10:36

ТОП-переглядів