Генштаб про ситуацію на північних кордонах України станом на ранок 25 травня

25 ТРАВНЯ 2022, 07:31

4458

Генштаб про ситуацію на північних кордонах України станом на ранок 25 травня

Фото ua.depositphotos.com

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Оперативна обстановка подана станом на 6 ранку 25 травня 2022 року.

На Волинському та Поліському напрямках до семи батальйонів збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення охорони білоруско-українського кордону. Не минула загроза завдання противником ракетних та авіаційних ударів з території республіки білорусь.

На Сіверському напрямку ворог продовжує посилювати прикриття ділянки українсько-російського кордону, обладнує опорні пункти в прикордонних районах на території Брянської області.

Також прикордонники помітили 2 випадки польотів російських безпілотників вздовж російського кордону.

Окупанти продовжували артилерійські та мінометні обстріли позицій Сил оборони та цивільної інфраструктури у Сумській області з території Російської Федерації. 

Також вночі 25 травня, між третьою та четвертою годинами, російські війська обстрілювали прикордоння Чернігівщини. Стріляли попередньо із монометів та артилеріїв із напрямку Любечане (РФ) — Заріччя.

За минулу добу на Донецькому та Луганському напрямках відбито дев’ять атак російських загарбників, знищено три танки, вісім артилерійських систем, вісімнадцять одиниць бойової броньованої техніки, спеціальний броньований автомобіль та одну одиницю іншої автомобільної техніки.

Підрозділи протиповітряної оборони на зазначеному напрямку знищили шість БпЛА типу “Орлан-10” та один оперативно-тактичний безпілотний авіаційний комплекс “ZALA”.

Протягом останньої доби по області 3 рази оголошувалась повітряна тривога.

ДжерелоГенштаб ЗСУ

Схожі новини

Популярний ювелірний бренд став заробляти на чернігівській жіночій автентиці

29 СІЧНЯ 2026, 17:17

Експрокурора Чернігівської області перевіряють представники Офісу Генпрокурора

29 СІЧНЯ 2026, 16:21

У Чернігівській політехніці переобрали ректора

29 СІЧНЯ 2026, 15:18

Ожеледиця і люті морози: синоптики розповіли, чого чекати чернігівцям

29 СІЧНЯ 2026, 14:24

На фронті загинув воїн-лісівник із Чернігівщини, який пішов добровольцем у перший день вторгнення

29 СІЧНЯ 2026, 13:04

Жителі громади спробували нажитися на соціальній станції питної води

29 СІЧНЯ 2026, 11:48

«Я кричала від болю»: невідомі отруїли собаку відомої зооволонтерки

29 СІЧНЯ 2026, 10:29

ТОП-переглядів