Генпрокуратура: за обстріл Семенівки для ворогів - від 12 років тюрми до довічного

24 СЕРПНЯ 2023, 11:47

1373

У прокуратурі приступили до розслідування обставин ворожого обстрілу цивільних обʼєктів Новгород-Сіверського району Семенівської громади.

За процесуального керівництва Новгород-Сіверської окружної прокуратури Чернігівської області розпочали досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 1, 2 ст. 438 КК України).

Генпрокуратура: за обстріл Семенівки для ворогів - від 12 років тюрми до довічного

Генпрокуратура: за обстріл Семенівки для ворогів - від 12 років тюрми до довічного

За даними слідства, увечері 21 серпня військові країни-агресора (вочевидь, з Брянської області) з використанням безпілотного літального апарату скинули вибуховий пристрій на село Янжулівка Семенівської ОТГ. 

У результаті атаки загинув 27-річний місцевий житель.

Цього ж дня ворог із застосуванням дрону-камікадзе здійснив удар по місту Семенівка, частково зруйнувавши адміністративну будівлю - міську раду. Детальніше про це можна почитати тут

Також пошкоджень зазнали навколишні споруди та приватні будинки.

Слідчі Новгород-Сіверського РВП ГУНП в Чернігівській області та прокурори фіксують наслідки збройної агресії рф.

* * * 

"Час Чернігівський" писав про таке: Росіяни спробували влаштувати заворушення на кордоні Чернігівщини, але понесли втрати

Схожі новини

Оперували жінку: Живіт не болів, а в печінці — гнійники

23 ЛЮТОГО 2025, 12:07

Скільки справ за борги по ОСББ на Чернігівщині?

23 ЛЮТОГО 2025, 11:25

Директор київської фірми напав на керівника водоканалу

23 ЛЮТОГО 2025, 10:09

Рекордна кількість дронів за ніч: є збиття на Чернігівщині

23 ЛЮТОГО 2025, 09:03

Під обстрілами чотири громади у прикордонні Чернігівщини: ситуація на ранок 23 лютого

23 ЛЮТОГО 2025, 08:17

Олігофренія чи алкоголізм? На Чернігівщині чоловіка засудили за неявку до ТЦК

22 ЛЮТОГО 2025, 19:37

Вiдео

«Чернігівводоканал» засекретив інформацію про кошти, які витратив на піар

22 ЛЮТОГО 2025, 17:44

ТОП-переглядів