Генерал-майор Ніколюк йде з керівної посади у Сухопутних військах

24 БЕРЕЗНЯ 2024, 14:04

6272

Генерал-майор Ніколюк йде з керівної посади

Генерал-майор Ніколюк йде з керівної посади

Віктор Ніколюк склав повноваження командувача Командування підготовки Сухопутних військ ЗСУ. Про це він повідомив у Фейсбуці.

«Нові виклики, нові випробування, нові перемоги.  Нинішній час вимагає з кожного українця, а, особливо, військового, докладати максимум і більше зусиль для перемоги над російським ворогом», - написав генерал-майор.

За його словами, він планує очолити одне зі зʼєднань та один із напрямків фронту.

«Бажаю своєму наступнику продовжувати нарощувати той потенціал, який ми спільно напрацювали за рік.  Вдячний всім за плідну співпрацю і маю впевненість про її продовження в нових умовах. Разом до перемоги! Маю честь!» - повідомив Ніколюк.

Як відомо, Віктор Ніколюк відомий безпосередньою участю в боях під час оборони Чернігова і Чернігівської області. У жовтні 2021 року генерал-майора Ніколюка призначили командувачем військ оперативного командування "Північ". Із березня 2023 року - командувач підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ.

У жовтні 2022 року увійшов до списку 25 найвпливовіших українських військових від НВ.

Джерело: ФБ сторінка Віктора Ніколюка

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Перукарка з громади на Чернігівщині: "Хто не лінується, копає корінь лопуха, сушить ромашку"

10 ВЕРЕСНЯ 2025, 20:35

Чоловік з Чернігівщини півтора року прожив у Норвегії та Англії як біженець

10 ВЕРЕСНЯ 2025, 18:04

У Чернігові діти залізли на дах аварійної будівлі — втрутилися патрульні

10 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:12

«Війна забрала у дітей батька»: у прикордонній громаді загинув захисник, у минулому аграрій

10 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:38

Російська атака на Польщу: у місті-побратимі Чернігова закрили аеропорт

10 ВЕРЕСНЯ 2025, 15:07

У Ніжині засудили анестезіолога: збрехав про проведення реанімаційних заходів пацієнту при смерті

10 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:20

У Чернігівській ОВА пояснили, що обговорювали із командуванням Повітряних Сил систему тривог для Чернігова

10 ВЕРЕСНЯ 2025, 13:47

ТОП-переглядів