Генерал-майор Ніколюк йде з керівної посади у Сухопутних військах

24 БЕРЕЗНЯ 2024, 14:04

6784

Генерал-майор Ніколюк йде з керівної посади

Генерал-майор Ніколюк йде з керівної посади

Віктор Ніколюк склав повноваження командувача Командування підготовки Сухопутних військ ЗСУ. Про це він повідомив у Фейсбуці.

«Нові виклики, нові випробування, нові перемоги.  Нинішній час вимагає з кожного українця, а, особливо, військового, докладати максимум і більше зусиль для перемоги над російським ворогом», - написав генерал-майор.

За його словами, він планує очолити одне зі зʼєднань та один із напрямків фронту.

«Бажаю своєму наступнику продовжувати нарощувати той потенціал, який ми спільно напрацювали за рік.  Вдячний всім за плідну співпрацю і маю впевненість про її продовження в нових умовах. Разом до перемоги! Маю честь!» - повідомив Ніколюк.

Як відомо, Віктор Ніколюк відомий безпосередньою участю в боях під час оборони Чернігова і Чернігівської області. У жовтні 2021 року генерал-майора Ніколюка призначили командувачем військ оперативного командування "Північ". Із березня 2023 року - командувач підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ.

У жовтні 2022 року увійшов до списку 25 найвпливовіших українських військових від НВ.

Джерело: ФБ сторінка Віктора Ніколюка

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У чернігівських лісах висадили кедри

23 ЧЕРВНЯ 2026, 21:28

Стріляв у полісменів: на Чернігівщині у чоловіка вилучили зброю та арбалет

23 ЧЕРВНЯ 2026, 18:35

Фото

У громаді шістьом родинам загиблих захисників передали державні нагороди

23 ЧЕРВНЯ 2026, 17:16

Сниться і просить, щоб знайшли: на Чернігівщині два місяці шукають Володимира Кедю

23 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Фото

СБУ про підозру чиновнику Чернігівської міської ради: збитки більше мільйона

23 ЧЕРВНЯ 2026, 15:20

Інтерв’ю

Східний макрорегіон Укртелеком: масштабна розбудова оптики попри виклики війни

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:45

Військове містечко Лукашенка у 37 км від кордону з Чернігівщиною: перші подробиці

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:38

ТОП-переглядів