Генерал-майор Ніколюк йде з керівної посади у Сухопутних військах

24 БЕРЕЗНЯ 2024, 14:04

6791

Генерал-майор Ніколюк йде з керівної посади

Генерал-майор Ніколюк йде з керівної посади

Віктор Ніколюк склав повноваження командувача Командування підготовки Сухопутних військ ЗСУ. Про це він повідомив у Фейсбуці.

«Нові виклики, нові випробування, нові перемоги.  Нинішній час вимагає з кожного українця, а, особливо, військового, докладати максимум і більше зусиль для перемоги над російським ворогом», - написав генерал-майор.

За його словами, він планує очолити одне зі зʼєднань та один із напрямків фронту.

«Бажаю своєму наступнику продовжувати нарощувати той потенціал, який ми спільно напрацювали за рік.  Вдячний всім за плідну співпрацю і маю впевненість про її продовження в нових умовах. Разом до перемоги! Маю честь!» - повідомив Ніколюк.

Як відомо, Віктор Ніколюк відомий безпосередньою участю в боях під час оборони Чернігова і Чернігівської області. У жовтні 2021 року генерал-майора Ніколюка призначили командувачем військ оперативного командування "Північ". Із березня 2023 року - командувач підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ.

У жовтні 2022 року увійшов до списку 25 найвпливовіших українських військових від НВ.

Джерело: ФБ сторінка Віктора Ніколюка

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Житло для ветеранів війни: на Чернігівщині діє державна програма

26 ЧЕРВНЯ 2026, 22:33

Пряма мова

Про що пишуть паперові газети у прикордонні Чернігівщини: відповідь редакторки

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

"Молоді хлопці": хто з Чернігівщини повернувся з полону

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:01

Картоплю на Чернігівщині приймають азербайджанці: почім

26 ЧЕРВНЯ 2026, 16:41

За п'ять днів після дня народження від FPV-дрона загинув молодий військовий

26 ЧЕРВНЯ 2026, 15:25

Суд змусив Одеську митницю повернути понад 1 млн грн «зайвого» мита семенівській агрокомпанії

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:52

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

ТОП-переглядів