Гастролери із Сумщини ошукали пенсіонерку з Ніжина

10 БЕРЕЗНЯ 2023, 16:28

2090

Гастролери із Сумщини ошукали пенсіонерку з Ніжина

Фото Поліції Чернігівської області

Оперативники Ніжинського райвідділу поліції затримали двох мешканців Сумської області за підозрою у шахрайських діях щодо 74-річної мешканки Ніжина.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області.

Вчора по допомогу до поліції звернулася літня жінка. Пенсіонерка розповіла, що їй подзвонив невідомий і сказав, нібито її дочка потрапила у ДТП і тепер терміново потребує коштів на операцію. Незнайомець сказав, що може «прислати людину з лікарні».

Схвильована жінка погодилася допомогти і продиктувала співрозмовнику свою адресу. Незабаром до її будинку прийшов невідомий, якому вона віддала близько 17 тисяч гривень. За кілька годин пенсіонерка з’ясувала, що з дочкою все гаразд. Зрозумівши, що її ошукали, вона звернулася до поліції.

В ході проведення розшукових заходів поліцейські встановили та затримали зловмисників. Ними виявились двоє раніше судимих мешканців Сумської області. У одного з них поліцейські вилучили частину грошей потерпілої.

Поліція затримала обох підозрюваних у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм інкримінують скоєння злочину, передбаченого частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Її максимальна санкція передбачає позбавлення волі на строк до трьох років.

Також поліція перевіряє затриманих на причетність до аналогічних злочинів на території області.

Досудове розслідування триває.

Гастролери із Сумщини ошукали пенсіонерку з Ніжина

Гастролери із Сумщини ошукали пенсіонерку з Ніжина

"Час Чернігівський" писав про шахраїв:

Схожі новини

Ворожий дрон убив продавчиню магазину на Чернігівщині

20 ЛИСТОПАДА 2025, 19:27

Лісники сосну садять, акацію травлять. І яблуні та горіх — для звірів

20 ЛИСТОПАДА 2025, 19:17

Вiдео

Врожай гарний, а продати складно: що кажуть на ринку про «борщовий набір»

20 ЛИСТОПАДА 2025, 18:38

На Чернігівщині власники пастимуть корів до першого снігу?

20 ЛИСТОПАДА 2025, 17:27

«Пробач, що не зуміла тебе вберегти»: на Донеччині загинув 30-річний військовий з прикордонної громади

20 ЛИСТОПАДА 2025, 16:05

На Чернігівщині стали частіше вимикати світло: що кажуть енергетики

20 ЛИСТОПАДА 2025, 15:23

У сільській школі встановлюють нову котельню - «їстиме» менше дров

20 ЛИСТОПАДА 2025, 13:55

ТОП-переглядів