Французький фонд надасть 612 тис євро на відновлення Чернігівської районної лікарні

14 ЛИСТОПАДА 2023, 16:27

2501

Французький фонд надасть 612 тис євро на відновлення Чернігівської районної лікарні

Французький фонд надасть 612 тис євро на відновлення Чернігівської районної лікарні

Про це з посиланням на фонд Mесеnat Servier повідомила українська журналістка та маркетологиня Ярослава Гресь.

«Боротися за підтримку для України стає все складніше, тож кожну міжнародну перемогу UNITED24 я святкую всім серцем. Французький фонд Mесеnat Servier виділяє понад 8 мільйонів євро на відновлення двох лікарень — в Київській та Чернігівській областях. Це понад 320 000 000 гривень. ❤️ А за ними — тисячі людей, які зможуть отримувати медичну допомогу.

Ми були в цих перемовинах більше року і я дякую командам — Servier, МОЗ, UNITED24 за те, що нам вдалося довести все до позитивного рішення», - повідомила Гресь.

Вона додала, що донору подавалися 2 конкретні лікарні. Усі кошти надійдуть на рахунок Міністерства охорони здоров'я і мають бути витрачені тільки за цим призначенням, згідно поданої документації.

Віце-премʼєр Михайло Федоров зауважив, що саме перший транш перерахують для Чернігівської районної лікарні, яка знаходиться у руїнах через облогу міста росіянами навесні 2022-го. У закладі внаслідок російських обстрілів і бомбардувань у лютому-березні 22-го серйозно пошкоджені 4 із 10 корпусів.

«Перші 612 тисяч євро надійдуть через платформу UNITED24 на відновлення Чернігівської районної лікарні. Цей медзаклад неодноразово обстрілювали росіяни. І зараз він потребує відновлення, щоб люди вчасно та якісно отримували медичні послуги», - написав Федоров.

На відновлення лікарень Чернігівщини знадобиться щонайменше 2 млрд грн. Під час воєнних дій на території Чернігова й області пошкоджені 34 медичні заклади. Загальна площа руйнувань становить 73,5 тис кв м.

Загалом в Україні пошкоджено або знищено 1 661 лікарню. Внески французького бізнесу допоможуть МОЗ відбудувати медичну інфраструктуру та врятувати життя сотень українців.

ДжерелоЯрослава Гресь

"Час Чернігівський" писав про відновлення на Чернігівщині:

Схожі новини

Польський політик прогнозує що війна з рф триватиме 10 років

07 ЧЕРВНЯ 2025, 20:30

Полковник Буряченко написав «Абетку малого чернігівця» з котом Шевроном

07 ЧЕРВНЯ 2025, 18:55

Посварилася з чоловіком та підпалила будинок

07 ЧЕРВНЯ 2025, 18:05

Шмигаль похвалив Чернігівщину

07 ЧЕРВНЯ 2025, 17:33

За мільйон купили трактор і обладнання до нього. Дітям допомогли

07 ЧЕРВНЯ 2025, 13:52

Боєць пішов у СЗЧ та зарізав співмешканку

07 ЧЕРВНЯ 2025, 12:17

У Чернігові скутерист залишився без транспорту через нетверезу їзду

07 ЧЕРВНЯ 2025, 12:04

ТОП-переглядів