Фермер з Чернігівщини відмовився тікати від обстрілів. Бо тримає 20 корів

19 ЧЕРВНЯ 2024, 09:14

3594

Фермер з Чернігівщини відмовився виїжджати з села, яке щодня обстрілює рф. Бо тримає 20 корів

Фото ілюстративне

Із Клюсів, що на самому прикордонні Сновщини, де рукою подати до ворожого кордону, не хоче виїжджати одна сім`я. Про цей незрозумілий випадок, що досі на слуху, знають всі. Навіть в області і далі.

Нещодавно в село, яке обстрілюють чи не щодня, їздив голова міськради Олександр Медведьов, його заступник Сергій Силенок, староста Андрій Апришко і представник Корюківської РВА. Посадовці з великим ризиком для життя, бездоріжжям дісталися обійстя впертого й категоричного у питанні відселення підприємця.

Чоловік разом з дружиною і синами тримають цілу череду корів (близько 20!), переробляють і здають молочні вироби у Городню. Як йому вдається долати страшні відстані, кермувати, не лякаючись потрапити під вогонь, ніхто не знає. Але фермер курсує і змінювати звичний ритм буття навідріз відмовляється.

Джерело: "Промінь"

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

НБУ вводить в обіг «десятку», присвячену Чернігівщині

02 ЧЕРВНЯ 2026, 10:44

Удари по Чернігівщині: поранені люди, знищений ліцей

02 ЧЕРВНЯ 2026, 09:29

Фото

Нічна атака на Чернігів: куди поцілив безпілотник

02 ЧЕРВНЯ 2026, 08:45

Шахед знищив дім Олени Тимошенко. Гроші згоріли. Чоловік безвісти зниклий

01 ЧЕРВНЯ 2026, 21:33

Вiдео

Третій президент України допоможе відновити велич чернігівського храму

01 ЧЕРВНЯ 2026, 20:11

Пряма мова

Чи звертаються депутати до тарологів, ворожок та чи вірять у передбачення?

01 ЧЕРВНЯ 2026, 19:13

Атака дронів на Чернігівщину: поранений хлопчик у тяжкому стані

01 ЧЕРВНЯ 2026, 17:31

ТОП-переглядів