Екс-прокурор Чернігівщини тепер головує у прокуратурі на Луганщині

13 КВІТНЯ 2023, 19:00

1549

Екс-прокурор Чернігівщини тепер головує у прокуратурі на Луганщині

Сергій Василина

Колишній очільник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина знову головний прокурор. Але тепер вже на Луганщині. Про це повідомляє сайт відомства. Сам 39-річний Василина на це тільки натякнув, змінивши аватарку на своїй сторінці у соцмережах.

Його призначили на нову посаді наприкінці березня, повідомляє Луганська ОДА.

Зауважується, що новий фахівець «має достатній досвід для виконання поставлених перед областю завдань та забезпечення реалізації функцій прокуратури в умовах воєнного стану». Представляв посадовця заступник Генпрокурора Анатолій Войтенко.

Пріоритетні завдання для нового керівника - посилення роботи з притягнення до відповідальності за воєнні злочини, вчинені армією держави-агресора.

Серед першочергових задач також протидія злочинам проти основ національної безпеки.

Новопризначений керівник Луганської обласної прокуратури запевнив, що докладатиме максимум зусиль для ефективної та результативної роботи органів прокуратури регіону.

Екс-прокурор Чернігівщини тепер головує у прокуратурі на Луганщині

Як відомо, Сергій Василина родом з Донеччини, закінчив Інститут підготовки кадрів органів прокуратури Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури на посадах всіх рівнів працює з 2003. З вересня 2020 по січень 2023-го очолював Чернігівську обласну прокуратуру.

У регіоні запам’ятався кількома скандалами, зокрема, видання "Олігарх" писало про ймовірну причетність колишнього прокурора до долі земель Батуринського полігону, які розташовані поблизу стратегічної траси М-02 (або "московська траса") напередодні російського вторгнення. Також гучною була історія з пресингом торфодобувних підприємств, пишуть «Сільські вісті».

Схожі новини

Ветеран АТО, який підозрюється у нелегальному перевезенні чоловіків через кордон на Чернігівщині, поїхав з України

09 СЕРПНЯ 2025, 15:16

Сільгоспбізнес нині пристойно грошовитий: скільки заробили аграрії Чернігівщини

09 СЕРПНЯ 2025, 13:50

У громаді на Чернігівщині дають випускникам по 10 тис за успіхи у навчанні

09 СЕРПНЯ 2025, 11:00

Футболіста «Кудрівки» забрали до ТЦК просто перед матчем. Як коментує інцидент президент клубу

09 СЕРПНЯ 2025, 09:38

Російський ракетний удар та полювання на цивільних: ситуація у прикордонні Чернігівщини на ранок 9 серпня

09 СЕРПНЯ 2025, 08:55

Вiдео

Голова громади з Чернігівщини вкрала бюджетні гроші: чи будуть наслідки?

08 СЕРПНЯ 2025, 18:51

"Палим десять — платим п’ять": як працюють сонячні панелі в селищній лікарні

08 СЕРПНЯ 2025, 17:16

ТОП-переглядів