Двоє загиблих оборонців з Чернігівщини стали Героями України

23 ЛЮТОГО 2025, 17:30

2867

Михуля Юрій

Андрій Антихович та  Георгій Павлов - загиблі оборонці з Чернігівщини

Андрій Антихович та Георгій Павлов - загиблі оборонці з Чернігівщини

Двом полеглим захисникам присвоїли звання Героїв України. Один був уродженцем Чернігівщини, інший - захищав Чернігів. Днями Президент Володимир Зеленський підписав відповідні Укази.

Герой України посмертно - Андрій Антихович, уродженець Бахмача. Льотчик, який 26 лютого 2022 року виконував бойове завдання на Херсонському напрямку. Це був його останній політ. Він знищив колони ворожої техніки і живої сили противника, що намагалися форсувати Дніпро. Після його літак підбили. Андрій направив своє повітряне судно убік ворожих сил. Йому назавжди 25.

Герой України посмертно - Георгій Павлов. Народився в Кривому Розі. Протягом 2017-2022 років брав участь в АТО-ООС на Донеччині та Луганщині. Із перших днів «повномасштабки» боронив Чернігів. 15 лютого 2024 року Георгій на псевдо Панда загинув, героїчно захищаючи Авдіївку. Йому назавжди 29.

Джерело: Чернігівська ОВА, прес-реліз

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Після дронової атаки в залізничній лікарні Ніжина відновили вікна

31 ГРУДНЯ 2025, 16:01

На Чернігівщині на Новий рік дві черги без світла: що кажуть енергетики

31 ГРУДНЯ 2025, 14:03

У сільській школі встановили новорічний банкомат для ЗСУ: що приносили учні

31 ГРУДНЯ 2025, 12:10

Засідання по справі Олени Ющенко перенесли. На пішохідному переході вона збила Людмилу та Алісу Купрієнків. Читайте у "Віснику"

31 ГРУДНЯ 2025, 11:07

Пік тривог на Чернігівщині по понеділках пізно ввечері: що відомо про загрози

31 ГРУДНЯ 2025, 11:04

Фото

У "первинці" на прикордонні відремонтували медичні кабінети

31 ГРУДНЯ 2025, 09:35

Вiдео

Бюджет Чернігова-2026: куди витратять гроші платників податків

31 ГРУДНЯ 2025, 09:31

ТОП-переглядів