Двоє суддів з Чернігівщини хочуть працювати у Києві

01 КВІТНЯ 2024, 17:08

3585

Двоє суддів з Чернігівщини хочуть працювати у Києві

Фото ілюстративне

Тим часом, досі відчутно бракує кадрів у Ніжині

10 квітня 2024 у приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9) відбудеться розгляд питання відрядження суддів до Шевченківського районного суду міста Києва за їх згодою:

  • Анохіна Андрія Миколайовича, судді Козелецького районного суду Чернігівської області;
  • Ріхтера Владислава Володимировича, судді Борзнянського районного суду Чернігівської області.

Раніше у лютому ці двоє суддів подавалися на те, щоб їх відрядили працювати у суди Святошиного та Соломʼянки. 

Також у ВККС 24 квітня розглядатимуть питання щодо внесення подання про відрядження (тимчасове переведення) для здійснення правосуддя до Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області – 4 суддів. 

Зокрема, уточнюється, що цей суд потерпає від надмірного рівня судового навантаження. Окрім того, бракує кадрів і у Новозаводському (4 вакансії). 

Джерело: ВККСУ

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У громаді попередили, що самовільне підвищення плати за проїзд в автобусі перевізником - незаконне

23 ЧЕРВНЯ 2026, 08:44

Росіяни двічі поцілили в енергообʼєкт: дві громади на Чернігівщині без електрики

22 ЧЕРВНЯ 2026, 21:37

Вiдео

В Канаді повірили і оцінили: на Чернігівщині завершують ремонт особливих укриттів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 18:58

Чернігівщина у групі ризику: Зеленський поставив Лукашенку ультиматум через ретранслятори

22 ЧЕРВНЯ 2026, 17:28

У селі ремонтують дорогу за кошти аграріїв

22 ЧЕРВНЯ 2026, 16:46

Велика мережа може піти з ринку: на Чернігівщині працює 8 магазинів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 13:11

Фото

Училися керувати дронами й грали у футбол: як діти з Чернігівщини проводять літо на Буковині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 11:44

ТОП-переглядів