Двоє бійців із Чернігівщини загинули на Донеччині: із Героями попрощались у громадах

07 КВІТНЯ 2023, 11:09

6364

Двоє бійців із Чернігівщини загинули на Донеччині: із Героями попрощались у громадах

Сергій Пась та Микола Топчій

6 квітня на Чернігівщині поховали двох бійців ЗСУ. Сергій Пась із Деснянської громади, Микола Топчій із Понорницької, загинули на Донеччині.


Солдат Сергій Пась народився 14 квітня 1970 року в селі Косачівка. Тут закінчив школу, після чого з 1988-го по 1990 роки проходив строкову військову службу.

До оборонців Батьківщини чоловік долучився у липні 2022 року. На службу потрапив до складу одного з підрозділів військової частини А4350 на посаду стрільця-снайпера.

31 грудня 2022 року Сергій виконував бойове завдання в одному з населених пунктів Донеччини, після чого підрозділ втратив з ним зв'язок. 31 березня 2023-го року нарешті вдалося ідентифікувати особистість воїна.

6 квітня рідні та близькі, провели полеглого земляка в останню путь у селі Тужар, Деснянська громада, поховали на місцевому кладовищі.

Двоє бійців із Чернігівщини загинули на Донеччині: із Героями попрощались у громадах


Старший лейтенант Микола Топчій народився 24 січня 1969 року в селищі Понорниця. Тут ріс, навчався, згодом створив чудову родину, виховав двох доньок. Крім того, чоловік закінчив офіцерські курси та у 2014-му році долучився до одного з військових підрозділів Сіверщини, через певний час повернувся до цивільного життя.

Після повномасштабного ворожого вторгнення Микола знову став до лав ЗС України. У серпні 2022 року потрапив до Національної академії Сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного та згодом, після підготовки, розпочав службу у складі одного з підрозділів військової частини А0693, на посаді командира взводу.

На жаль, 3 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Микола отримав поранення, які виявилися несумісними з життям. Попрощалися з воїном у його рідному селі, поховали його на місцевому кладовищі.

Двоє бійців із Чернігівщини загинули на Донеччині: із Героями попрощались у громадах

Двоє бійців із Чернігівщини загинули на Донеччині: із Героями попрощались у громадах

"Час Чернігівський" писав про загиблих Героїв: 

Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП у Фейсбуці

Схожі новини

Поїли молоді сосни: як лісові тварини пережили зиму

11 КВІТНЯ 2026, 20:56

Із російського полону повернули шістьох жителів Чернігівщини: хто вони

11 КВІТНЯ 2026, 17:25

Тіло рибалки спливло через три місяці

11 КВІТНЯ 2026, 17:06

Вiдео

Лорд з Британії розважав чернігівських дітей, отримав паску і оголосив про новий конкурс

11 КВІТНЯ 2026, 14:29

Продовження історії скандального відео з прилуцького ТЦК: як насправді виглядає приміщення

11 КВІТНЯ 2026, 12:48

Пряма мова

Чи дотримаються росіяни перемирʼя на Великдень? Питаємо думку чернігівців

11 КВІТНЯ 2026, 11:51

Лікарка розповіла, як у Чернігові відновлюють обличчя бійцям після поранень

11 КВІТНЯ 2026, 10:45

ТОП-переглядів