Дві ДТП за день сталося на Чернігівщині: шестеро травмованих

05 ТРАВНЯ 2025, 09:27

1137

Чепурний Арсен

Дві ДТП за день на Чернігівщині: шестеро травмованих

Дві ДТП за день сталося на Чернігівщині: шестеро травмованих. Фото ШІ

04 травня у Чернігівській області сталися дві серйозні дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких тілесні ушкодження отримали шість осіб. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації.

Перший інцидент стався близько 16:05 у місті Новгород-Сіверський на вулиці Шевченка. Водій автомобіля Mazda 6, здійснюючи обгін Chevrolet Tacuma, не врахував, що водій останнього саме в цей момент почав здійснювати поворот ліворуч на узбіччя. Унаслідок зіткнення автомобіль Chevrolet перекинувся на дах. Постраждали четверо осіб, які отримали незначні тілесні ушкодження.

Близько 19:08 на 29 км автодороги М-02 «Кіпті–Глухів–Бачівськ», поблизу села Лихачів Ніжинського району, сталося лобове зіткнення автомобілів BMW та Škoda Octavia. Обидва водії зазнали тілесних ушкоджень і були госпіталізовані до КНП "Ніжинська центральна міська лікарня".

Всі обставини ДТП наразі з'ясовуються правоохоронцями.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Стрижень у Чернігові обмілів: що коїться з річкою

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:48

Горіло понад добу: «Герань» знищила бібліотеку, люди надсилають книги

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:06

Пішов на бойове завдання і загинув: дві громади Чернігівщини в скорботі

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 16:06

Вiдео

«Спецоперація»: чому затримання водія у Чернігові мало не перетворилось на масову бійку?

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:16

Причина підозри - лісова реформа? Що відомо про справу Болоховця

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:42

Після пів року служби загинув молодий захисник

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 13:10

Відомому футболісту з Чернігова можуть запропонувати унікальний контракт: деталі

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:08

ТОП-переглядів