Документалка про Чернігів отримала "Еммі"

12 ЧЕРВНЯ 2024, 11:32

4239

Документалка про Чернігів отримала "Еммі"

Документалка про Чернігів отримала "Еммі"

Про це повідомила продюсерка стрічки «Культурний квест: Україна» (Culture Quest: Ukraine) співачка з чернігівським корінням ONUKA.

Ната Жижченко (Філатова) уточнила: продюсувала саме частину чернігівських зйомок, бо знімали і в Києві теж. 

Документальна стрічка здобула почесну нагороду Еммі у категорії Outstanding Daytime Special («Видатна спеціальна програма, зроблена для денного етеру»). 

Документалка про Чернігів отримала "Еммі"

«Його зйомки частково повʼязані з Черніговом, бо частина зйомок відбувалася на рідній мені Мистецький простір «Фабрична, 12», де я мала нагоду говорити з неймовірним Яном Ґрантом про українську культуру та творчість ONUKA під час війни. Також щаслива познайомити світ з найкрутішим кейсом з відновлення деревʼяного Чернігова «Дерев'яне мереживо Чернігова», розповісти про волонтерську діяльність фонду This Is My City

Це насправді визначна подія та можливість відкрити світові нашу культурну спадщину і нагадати про Україну.  Щиро дякую Яну за цю роботу!», - написала артистка у соцмережах. 

Також вона оприлюднила відео з церемонії народження, де автору та ведучому американцю Яну Ґранту вручають нагороду. Він також розповів і про творчу команду проєкту, згадавши про чернігівську співачку. 

Документалка про Чернігів отримала "Еммі"

Документалка про Чернігів отримала "Еммі"

Зокрема, він зазначив, що був вражений фахівцями культурної спільноти України, з усіх прошарків суспільства, які щодня наближають перемогу і виборюють свою власну свободу. 

«Я сподіваюся, що ви переглянете стрічку, вона надихає. Вони усі надихають!», - звернувся до аудиторії Ґрант. 

Він зазначив, що до команди творців, яким належить ця нагорода, також відноситься і Ната, яка нині в Україні. 

«Вона у багатьох сенсах доклалася до доброї частини другої половини епізоду», резюмував митець. 

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Укриття по дорозі до школи: на Чернігівщині поставлять 50 мобільних сховищ

08 СЕРПНЯ 2026, 20:26

На експертизу приїхала коробка з газетами: за махінації з документами судять прокурора

08 СЕРПНЯ 2026, 19:29

Колишній чоловік акторки Денисенко розповів, з яких заробітків живе

08 СЕРПНЯ 2026, 17:27

«Зозулю» не купувала, а вона виросла: триває "огірковий сезон"

08 СЕРПНЯ 2026, 14:37

Вiдео

Лікування онкохворих: у Чернігові готують до запуску третій лінійний прискорювач

08 СЕРПНЯ 2026, 13:22

Вiдео

Можливий наступ з півночі: що робитимуть депутати Чернігова?

08 СЕРПНЯ 2026, 11:08

Чернігівська і ще дві області: де ціна на оренду 1-кімнатної квартири найнижча

08 СЕРПНЯ 2026, 09:29

ТОП-переглядів