До білорусі привезли чергову партію ракет для ЗРК С-300/400

11 СЕРПНЯ 2022, 09:48

1717

До білорусі привезли чергову партію ракет для ЗРК С-300/400

Фото із відкритих джерел

Як інформує білоруський моніторинговий опозиційний телеграм-канал «Беларускі Гаюн», 9 серпня, в районі 17:00 до аеропорту "Гомель" знову прилетів Іл-76 ВКС рф з реєстраційним номером RF-78813. Борт відлетів із Гомеля в районі 18:30.

«Ми припускаємо, що цей борт привіз до білорусі чергову партію ракет, оскільки в районі 19:00 з Гомеля у напрямку траси М8 було помічено проїзд підйомного крана та двох тралів, які перевозили по 4 ракети для ЗРК С-300/400. Не виключено, що ракети перевозяться на аеродром Зябрівка, де зосереджені сили зс рф», - пишуть спостерігачі.

Крім цього, 9 серпня в районі 13:00 зафіксовано перекидання ракет з боку Гомеля у бік Мозиря трасою М10. Ракети перевозилися на тралі із розпізнавальним знаком «V».

«На даний момент видно, що до Білорусі вже котрий день йде активне підвезення ракет для С-300/400. Згідно з актуальною інформацією, можна припустити, що спостерігається підготовка до ракетних обстрілів не лише з Гомельського району, а й із локацій у Мозирському районі», - припускає «Гаюн».

Нагадуємо, що 28 липня зі сторони білорусі з аеродрому «Зябрівка» відбувся масований ракетний удар по територіям Чернігівщини та Київщини - тоді по військових об‘єктах областей, що розташовані у лісистій місцевості випустили 25 ракет. Слідство припускає, що це також здійснювалося за допомогою коригувальників. Як згодом доповів спікер Генштабу Олексій Громов, внаслідок удару українські захисники мали втрати особового складу.

Зябрівка розташована на відстані 22 км від кордону з Чернігівщиною. Мозир - у 44 км від кордону з Житомирщиною.

Читати також: Ракети, снаряди та фосфорні бомби: росіяни майже вщент зруйнували приміське село на Чернігівщині

Схожі новини

Загинув цивільний: черговий обстріл села у прикордонній громаді Чернігівщини

28 КВІТНЯ 2025, 22:23

"Вісник Ч": пишемо для людей і про людей

28 КВІТНЯ 2025, 21:22

Як Bentley Bentayga поєднує спортивний характер із розкішним комфортом?

28 КВІТНЯ 2025, 20:31

Вiдео

Чернігівські кікбоксери допомогли збірній України стати кращою на Чемпіонаті Європи

28 КВІТНЯ 2025, 20:05

Ми не вороги, а біль наш – спільний: чому сваряться родини бійців із Ріпок

28 КВІТНЯ 2025, 18:23

Фото

На Чернігівщині добудовують нову лісову дорогу

28 КВІТНЯ 2025, 17:16

У дитячого садочка - своя котельня. Працюватиме на пелетах

28 КВІТНЯ 2025, 16:18

ТОП-переглядів