Дітям загиблої захисниці передали посмертну нагороду від Міноборони

13 ЛЮТОГО 2025, 13:21

1580

Василенко Соломія

Марк Короткий та Олександр Селіверстов

Марк Короткий та Олександр Селіверстов

Родині загиблої захисниці із Новгород-Сіверщини Оксани Короткої вручали нагрудний знак Міністерства оборони “Знак пошани” посмертно. У жінки залишилися троє дітей: двоє синів і донька.

Один із синів Оксани Марк Короткий навчається у 10 класі Смяцької школи. Юнак цікавиться воєнною тематикою - мріє про кар’єру військового, дуже хотів мати військову форму, щоб бути схожим на свою маму.

"В.о. голови районної державної адміністрації Олександр Селіверстов зустрівся з Марком і здійснив одне із бажань юнака – подарував свою військову форму, адже свого часу брав участь в АТО, і нині проходить службу в одній з військових частин ЗСУ", - пишуть на сторінці Новгород-Сіверської РВА.

Спілкуючись із сином полеглої захисниці, Олександр Селіверстов висловив слова вдячності за відданість матері, патріотизм юнака, бажання захищати рідну Україну і побажав миру, здійснення мрій і головне – ніколи більше не стикатись з війною.

“На долю наших дітей випало багато страждань, але вони заслуговують на щасливе і мирне майбутнє”.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Ліцеїсти з Чернігівщини самі вирощують городину для їдальні. Продуктів вистачає на два місяці

03 ЧЕРВНЯ 2026, 20:58

Вiдео

"Ганьба" - кричали люди депутатам; які рішення (не)прийняла сесія Чернігівської міськради

03 ЧЕРВНЯ 2026, 19:26

Вiдео

Будинок у Чернігові вдруге потрапив під ворожий обстріл

03 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

У депутатки Чернігівської облради конфіскують елітний позашляховик

03 ЧЕРВНЯ 2026, 17:09

Укрзалізниця повідомила про масштабну затримку поїздів на Чернігівщині

03 ЧЕРВНЯ 2026, 15:22

Лісові пожежі на Чернігівщині загасили без пожежників: чому так сталося

03 ЧЕРВНЯ 2026, 14:18

Відомому письменнику з Чернігівщини відмовили в участі у "Книжковому Арсеналі"

03 ЧЕРВНЯ 2026, 12:41

ТОП-переглядів