ДБР звинувачує топпосадовця родом із Чернігівщини у незаконному збагаченні: він каже, що нерухомість орендує

23 ЛИПНЯ 2025, 12:19

5934

Ярмоленко Анастасія

ДБР звинувачує Юрія Болоховця у незаконному збагаченні

ДБР звинувачує Юрія Болоховця у незаконному збагаченні

Печерський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у 90,9 млн грн керівнику державного підприємства «Ліси України» Юрію Болоховцю. Уродженця Ічнянщини ДБР підозрює в незаконному збагаченні на суму майже 8 млн грн.

Правоохоронці стверджують, що лише за один рік — 2021-й — він фактично став власником елітної нерухомості в центрі Києва, 8 земельних ділянок та вантажного автотранспорту.

У ДБР вважають, що посадовець вдався до складної схеми легалізації, залучивши близьке оточення. Приміром, квартиру на Печерську, вартістю понад 9 мільйонів гривень, було оформлено на його близького товариша, який фактично не мав стосунку до придбання.

Усі переговори з продавцем, вибір об’єкта, укладання договорів і розрахунки проводила дружина підозрюваного. При цьому ДБР каже, що законні доходи посадовця не могли покрити навіть третину витрат, а підтверджену різницю між офіційними статками та реальними активами слідство оцінило у щонайменше 7 млн 925 тис грн.

ДБР звинувачує топпосадовця родом з Чернігівщини у незаконному збагаченні: він каже, що нерухомість орендує

Сам Болоховець одразу ж прокоментував цю справу у соцмережах. Він заявив, що нерухомість не перебувала у власності його родини. Натомість житло орендували. 

«Питання квартири, яку орендує моя родина, я коментував вже багато разів!

Власник квартири – підприємець. Станом на 2021 рік у нього був більш ніж достатній офіційний дохід для купівлі нерухомості.

Власник квартири володіє не одним об’єктом нерухомості та здає їх в оренду.

Квартира орендується моєю дружиною за ринковою вартістю, інформація про оренду завжди вносилася в декларацію про доходи».

Так, у декларації за 2024 рік вказано, що Людмила Болоховець орендує квартиру площею 140 кв м у підприємця Андрія Реви.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

"Час Чернігівський" писав про таке: Головний лісівник України розказав про кругленьку суму інвестицій в економіку Чернігівщини і фейки про "персональний хутір"

Схожі новини

Вiдео

Чим запам’ятався 2025 рік: події, наслідки війни, втрати, успіхи

02 СІЧНЯ 2026, 19:10

Прослужив понад 4 місяці: оборонець із Чернігівщини загинув у переддень Різдва

02 СІЧНЯ 2026, 17:11

Культова українська режисерка закликала допомогти легендарній актрисі з Чернігова

02 СІЧНЯ 2026, 16:05

Найвідоміший кіт із тату - сфінкс Яша - помер від серцевого нападу

02 СІЧНЯ 2026, 15:11

Як відзначали Різдво в прикордонних храмах Чернігівщини

02 СІЧНЯ 2026, 14:20

Енергетика вітати почали з обіду. А з чим, зрозумів тільки ввечері

02 СІЧНЯ 2026, 12:07

У селі на Чернігівщині родинне кладовище просто на городі між грядками

02 СІЧНЯ 2026, 11:13

ТОП-переглядів