Чоловік, який втратив на фронті кінцівку, приєднався до лав поліції

11 СЕРПНЯ 2025, 17:35

1758

Василенко Соломія

Євгеній Мотчаний

Євгеній Мотчаний

Євгеній Мотчаний із села Савинки Корюківської громади зазнав важкого поранення на фронті і втратив кінцівку, але вирішив продовжувати службу вже у лавах поліції – нещодавно ветеран приєднався до команди Корюківського райвідділу. 

"Євгеній народився й виріс у селі Савинки Корюківської громади. З дитинства був опорою для батьків, завжди відчував відповідальність за родину. Коли почалося повномасштабне вторгнення, він пішов у десантно-штурмові війська, служив у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади", - повідомляє поліція Чернігівщини. 

Захисник згадує листопад 2024 року як один із найважчих періодів життя. Тоді його підрозділ вдень відбив штурм ворога на фронті, але вночі їхні позиції потрапили під щільний обстріл. 

«Пам’ятаю, як прийшов до тями вже в лікарні… І зрозумів, що втратив праву нижню кінцівку. Вона була вся посічена уламками. Деякі уламки досі залишаються в моєму тілі», — ділиться ветеран.

Євгеній Мотчаний

Євгеній Мотчаний

Після ампутації він переніс два складні оперативні втручання, а попереду — ще кілька операцій та протезування. 

«В лікарні я дуже хвилювався як мама відреагує, коли побачить мене пораненим. На диво, вона була сильною і трималася. Це мене дуже вразило. Її підтримка дала мені сили не здаватися», — зізнається Євгеній.

Попри все пережите, Євгеній вирішив залишатися у строю — тепер на іншому фронті. У поліції він допомагає налагоджувати комунікацію між ветеранами та правоохоронцями, підтримує тих, хто повернувся з війни, та сприяє їхній адаптації.

«Ми повинні триматися. Кожен на своєму місці. Бо якщо я можу після всього пережитого знову працювати і допомагати – значить, і інші зможуть. Ми, ветерани, незламні!», — говорить Євгеній.

Служба ветерана триває. І сьогодні вона полягає у тому, щоб підтримати тих, хто повернувся з війни.

Джерело: Поліція Чернігівської області

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Куди зник колорадський жук і в яку ціну приймають картоплю на Чернігівщині

21 ВЕРЕСНЯ 2025, 12:36

Два роки та вісім місяців Олександр Іщенко вважався зниклим безвісти: у громадах втрати

21 ВЕРЕСНЯ 2025, 11:33

Поранений у Чернігові, пошкоджені будинки у Сновську, пожежі у Бахмачі: обстріли за добу

21 ВЕРЕСНЯ 2025, 09:21

Фото

На Чернігівщині ворог ударив по рятувальникам, які приїхали на пожежу

21 ВЕРЕСНЯ 2025, 08:41

Продає цибулю: вродила з лишком

20 ВЕРЕСНЯ 2025, 20:16

Четвертий вибух в Чернігові: що наразі відомо

20 ВЕРЕСНЯ 2025, 18:06

Оновлено

Вибух у Чернігові після двох годин кружляння ворожих дронів

20 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:57

ТОП-переглядів