Чоловік був на фронті: двоє маленьких братів і їхня мати задихнулись чадним газом

03 СІЧНЯ 2024, 09:24

3332

Чоловік був на фронті: двоє маленьких братів і їхня мати задихнулись чадним газом

На місці пожежі. Фото ДСНС

19 грудня в селі Гмирянка, що на Ічнянщині, після пожежі в будинку знайшли мертвими двох хлопчиків: трирічного Дениса і чотирирічного Олексія та їхню матір, 23-річну Жанну Куриленко. Чоловік Роман військовий, на сході. Того ж дня його відпустили додому.

Дим, що валив з хати, помітили сусіди близько о пів на одинадцяту дня. Викликали пожежників. Не чекаючи рятувальників, намагалися самотужки погасити пожежу.

Коли дітей з матір’ю винесли на вулицю, вони вже не дихали.

Пожежники їхали з Ічні до Гмирянки дев’ять кілометрів. Локалізували і загасили пожежу швидко. Кажуть, жінка і діти задихнулись чадним газом.

Про Куриленків в селі поганого не говорять. Роман рік як служить. Жанна була вдома, займалася дітьми. Збирали гроші, робили ремонт.

— На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції, експерти-криміналісти та співробітники ДСНС. Правоохоронці встановлюють причини та обставини пожежі, що призвела до загибелі, — додала Наталія СЛАБЕНЯК, речниця Нацполіції в області. — Попередньо відомо, що загоряння сталося всередині будинку. Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 270 Кримінального кодексу України «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки».

* * *

За рік в області, станом на 19 грудня, була 2001 пожежа. 143 з них — внаслідок бойових дій. Загинуло 64, із них — двоє дітей.

Авторка: Юлія СЕМЕНЕЦЬ

"Час Чернігівський" писав про пожежі:

Схожі новини

Ворожі обстріли із FPV-дронів та мінометів: ситуація у прикордонні Чернігівщини на ранок 28 червня

28 ЧЕРВНЯ 2025, 08:33

Вибух "герані": уламком розсікло обличчя Марини Лебідь

27 ЧЕРВНЯ 2025, 20:03

Вiдео

У сільській школі на Чернігівщині за роки війни учнів стало удвічі більше

27 ЧЕРВНЯ 2025, 18:14

Зник безслідно: сестра розшукує 49-річного брата

27 ЧЕРВНЯ 2025, 17:05

Зоотовари з Чернігова тепер продаються і в Мексиці

27 ЧЕРВНЯ 2025, 15:48

Фото

"У наших серцях - назавжди, любі наші сини": у селищі відкрили Алею Героїв

27 ЧЕРВНЯ 2025, 15:04

У Чернігові небайдужий громадянин допоміг затримати п'яного водія-рецидивіста

27 ЧЕРВНЯ 2025, 14:46

ТОП-переглядів