Чернігівський рятувальник-начальник отримав припис від НАЗК, а його керівництво - дисциплінарку

08 ЛИСТОПАДА 2024, 09:17

6555

Ярмоленко Анастасія

Чернігівський рятувальник-начальник отримав припис від НАЗК, а його керівництво - дисциплінарку

Фото ілюстративне

Як повідомили на сайті Нацагентства із запобігання корупції, у жовтні цього року начальнику ГУ ДСНС у Чернігівській області було внесено припис про усунення порушень вимог ст. 36 Закону України «Про запобігання корупції», проведення службового розслідування та притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб Головного управління ДСНС України в Чернігівській області.

Мова йде про заступника начальника однієї з державних пожежно-рятувальних частин з охорони об’єктів державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Чернігівській області з охорони об’єктів.

Так, представники відомства встановили, що посадовець був призначений на посаду в червні 2023-го, однак в порушення вимог Закону України “Про запобігання корупції”, не передав своєчасно (60 днів після призначення) в управління свою частку в складеному капіталі фермерського господарства, відчуживши її лише в липні 2024. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Ніжин знову атакували ворожі безпілотники

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 20:00

Вiдео

Лікарі не давали і 1%, але я живий: мінометник 119 бригади про війну, мотивацію і дітей

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 19:21

Суддю з райсуду Чернігова відправили у відставку

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:19

Врятував пʼятьох, а сам загинув: у громаді попрощалися із захисником

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:13

Майже 300 млн грн виділив Уряд на відновлення поліклініки Чернігівської ЦРЛ

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 15:01

Райсуд Чернігова ніяк не можуть доукомплектувати: чому так?

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:17

На Чернігівщині під час пожежі у приватному будинку загинув чоловік

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 13:48

ТОП-переглядів