Чернігівський прокурор оголосив підозру льотчику, який бомбив Чернігів

25 КВІТНЯ 2022, 07:32

2130

Чернігівський прокурор оголосив підозру льотчику, який бомбив Чернігів

Олександр Красноярцев

Збитому російському льотчику СУ-34 Олександру Красноярцеву оголосили підозру

5 березня Збройні сили України над Черніговом збили літак, яким керував Красноярцев. Інший льотчик загинув. Красноярцев зізнався, що після того, як катапультувався з підбитого літака, убив цивільного, який гнався за ним.

Красноярцева звинувачують у порушенні законів та звичаїв війни поєднаних з умисним вбивством. Йому загрожує довічне позбавлення волі.

Підозру підписали старший слiдчий в особливо важливих справах слiдчого вiддiлу Управлiння СБ майор юстицiї Олександр Щербатенко за погодження з прокурором у кримiнальному провадженнi - начальником вiддiлу Чернігівської прокуратури Артемом Диким. 

 "Олександр Красноярцев з мотивiв безумовного виконання отриманих бойових наказiв вiйськового керiвництва РФ та з метою вчинення нападiв на цивiльне населення здійснював бомбардування на території України, зокрема цивільних об’єктів, авіабомбами "УФЗАБ-500", "УФАБ 250-270", "ФАБ-50"", - йдеться в офіційному повідомленні Офісу генпрокурора.

Читати також: Збитий над Черніговом пілот СУ-34 дав свідчення

Схожі новини

Вiдео

У Чернігові мерзнуть мешканці багатоповерхівок з автономним опаленням: що кажуть люди

25 СІЧНЯ 2026, 20:43

Від громіздких девайсів до невагомості: чому ми знову почали цінувати тонкі та легкі смартфони

25 СІЧНЯ 2026, 20:22

Приревнував та хотів налякати? Олександр Козачок прийшов до хати Оксани Чави з гранатою

25 СІЧНЯ 2026, 18:07

Три дні шахеди били по заводу, де виготовляють цукерки, пряники, печиво і соки

25 СІЧНЯ 2026, 15:34

Вiдео

Автовласники чекали по кілька років: що змінилося при переоформленні транспорту

25 СІЧНЯ 2026, 14:31

Після тяжкого поранення повернувся на службу і загинув. У громадах втрати

25 СІЧНЯ 2026, 11:07

У Чернігові у 10 будинків повернули тепло після аварії

25 СІЧНЯ 2026, 10:36

ТОП-переглядів