Чернігівські підлітки влаштували небезпечні розваги на балконі багатоповерхівки

13 БЕРЕЗНЯ 2025, 18:11

3999

Чепурний Арсен

Чернігівські підлітки влаштували небезпечні розваги на балконі багатоповерхівки

Чернігівські підлітки влаштували небезпечні розваги на балконі багатоповерхівки. Скріншот Труха Чернігів

Поліцейські Чернігівщини виявили у соцмережах відео, на якому неповнолітня дівчина стоїть біля відкритого балкона багатоповерхівки та робить небезпечні рухи. У цей час її друзі знімали ситуацію на камеру, не усвідомлюючи можливих наслідків.

Поліцейські ювенальної превенції та офіцери служби освітньої безпеки встановили особу дівчини – нею виявилася учениця місцевої гімназії, яка на момент зйомки перебувала у гостях у подруги. Також встановлені особи дітей, які знімали відео.

Поліція запросила всіх неповнолітніх разом з їхніми батьками до навчального закладу для проведення профілактичної роботи задля недопущення подібних випадків у майбутньому.

Джерело: Поліція Чернігівської області

"Час Чернігівський" писав про таке: Чоловік змайстрував на ставку «шибеницю» для своїх і сусідських дітей

Схожі новини

На Чернігівщині зупинили кілька приміських поїздів: що сталося?

09 ЛЮТОГО 2026, 12:53

У Чернігові попрощалися з рятувальником і співробітником СБУ, який загинув на бойовому завданні

09 ЛЮТОГО 2026, 12:23

Світло - за графіком, зникло опалення: які наслідки обстрілу Брянщини

09 ЛЮТОГО 2026, 10:45

Майже дві сотні дронів за сім днів: як працює ППО на Чернігівщині

09 ЛЮТОГО 2026, 09:36

Росіяни атакували Чернігівщину: загинула людина, є поранені

09 ЛЮТОГО 2026, 08:50

Годин без електрики більшає: графік відключень по Чернігівщині на 9 лютого

09 ЛЮТОГО 2026, 08:33

Штурмовик з Чернігівщини кермує автівкою без руки

08 ЛЮТОГО 2026, 19:59

ТОП-переглядів