Чернігівець зберігав удома зброю та наркотики

03 ЛЮТОГО 2022, 13:34

1301

Чернігівець зберігав удома зброю та наркотики

Фото поліціЇ Чернігівській області

Оперативники Чернігівського районного управління поліції отримали інформацію, що 44-річний житель Чернігова зберігає вдома зброю та набої.

Під час проведення санкціонованого обшуку у чоловіка поліцейські виявили два пістолети з ознаками переробки та два десятки набоїв до стрілецької зброї різного калібру, повідомляється на Facebook-сторінці поліції Чернігівської області.

Також чоловік зберігав рослинну речовину зеленого кольору, схожу на марихуану. Все виявлене правоохоронці вилучили та направили на експертизу,

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Також вирішується питання про відкриття кримінального провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Триває досудове розслідування.

Схожі новини

Жінка посіяла дві тисячі насінин ніжинського огірка - навіщо?

12 ЧЕРВНЯ 2026, 19:44

Центрвиборчком і китайські сайти захотіли одного й того ж: які адреси змінили на Чернігівщині

12 ЧЕРВНЯ 2026, 18:11

На Чернігівщині за зарослий лісом довгобуд планують виручити понад 10 млн грн

12 ЧЕРВНЯ 2026, 17:29

Втричі більше зерна: на Чернігівщині анонсували розширення елеватора

12 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Фото

"Ми не знаємо їхніх імен, але знаємо ціну подвигу": на Київщині поховали 12 невпізнаних захисників

12 ЧЕРВНЯ 2026, 14:53

Тепловий насос повітря-вода для будинку з реальними потребами у ВЕНКОН

12 ЧЕРВНЯ 2026, 14:04

Чоловік із чотирма дітьми переїхав до Чернігова: як родина підтримує блогерку після операцій

12 ЧЕРВНЯ 2026, 13:15

ТОП-переглядів