Чернігівець вже 10 років воює у лавах сепаратистів проти України

13 КВІТНЯ 2024, 09:05

3604

29-річний уродженець Чернігівщини Михайло Медвідь

29-річний уродженець Чернігівщини Михайло Медвідь

Суд дав 15 років за гратами бойовику «днр» із Чернігова. Він брав активну участь у бойових діях проти ЗСУ  на боці російських найманців.


Оперативники СБУ встановили, що 29-річний уродженець Чернігівщини Михайло Медвідь у квітні 2014 року добровільно вступив до так званого «батальйону «спарта «днр».

Доведено також, що молодик брав участь у боях проти сил АТО на території Донецького аеропорту, де облаштовував вогневі позиції інших бойовиків.

Пізніше Медвідь перейшов до іншого підрозділу терористичної організації «днр» – так званого збройного формування «розвідувальне управління республіканської гвардії «днр» на посаду «розвідника-коректувальника». І зараз зрадник продовжує воювати у цього терористичного формування.

На підставі доказів, зібраних співробітниками СБУ, суд визнав злочинця винним за ч.1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) та ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Йому винесено заочний вирок - 15 років за гратами.

Джерело: СБУ

"Час Чернігівський" писав про таке: Слюсар із Семенівки працював на фсб?

Схожі новини

У громаді приймають ягоду на джеми, соки і «Живчик»

24 ЛИПНЯ 2026, 20:22

Для єдиної корови поставили електропастух майже на гектар: як працює

24 ЛИПНЯ 2026, 19:12

10 років за привласнення солдатських харчів начальнику тилу «Десни»

24 ЛИПНЯ 2026, 17:06

На «Україна має талант» колективу з Чернігівщини глядачі аплодували стоячи і кричали: «Браво»

24 ЛИПНЯ 2026, 15:21

Диверсантку, що хотіла у Чернігові вбити військових бургером із вибухівкою, затримали

24 ЛИПНЯ 2026, 13:55

Житель Чернігівщини розшукує чоловіка, який облив машину розчинником - обіцяє грошову винагороду

24 ЛИПНЯ 2026, 13:30

Депутатка Чернігівської облради оскаржує рішення ВАКС про конфіскацію позашляховика

24 ЛИПНЯ 2026, 12:14

ТОП-переглядів