Чергова жертва аферистів на Чернігівщині: жінка втратила 55 тисяч гривень при оформленні фейкової допомоги

05 ЧЕРВНЯ 2023, 16:29

1444

Чергова жертва аферистів на Чернігівщині: жінка втратила 55 тисяч гривень при оформленні фейкової допомоги

Фото ілюстративне

В соцмережах шахраї продовжують поширювати фейкові оголошення про оформлення «Є-допомоги». Про це повідомляє поліція Чернігівської області.

Так, днями до поліції звернулася 62-річна мешканка Городні із повідомленням, що з її банківського рахунку зникло близько 55 тисяч гривень. Жінка розповіла поліцейським, що в месенджері «Вайбер» вона побачила оголошення про оформлення «Є-допомоги» та зацікавилася ним.

«Для отримання коштів жінці пропонувалося перейти за вказаним у повідомленні посиланням, де завантажити мобільний додаток одного з банків. Після встановлення додатку їй зателефонувала особа, що назвалася представником банку. Незнайомець повідомив код для активації мобільного додатку. Також він попросив назвати останні чотири цифри номеру картки та її пін-код, що нібито було потрібно для зарахування коштів. Потерпіла виконала ці умови, після чого з її рахунку зникли гроші», - розповіли подробиці шахрайської схеми у поліції.

Нині правоохоронці розшукують причетного до шахрайства у рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток нібито для «зарахування грошей».

 

"Час Чернігівський" писав про шахраїв: 

Схожі новини

Кулінара із Третьої штурмової бригади покажуть по телевізору: він родом з Чернігівщини

09 ВЕРЕСНЯ 2025, 21:11

Вiдео

На Чернігівщині з’явився наймолодший заслужений тренер України

09 ВЕРЕСНЯ 2025, 19:46

Вiдео

Ворог змінив тактику обстрілів по Чернігову: що відомо

09 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:27

Відомий журналіст та ютубер пройшов військовий вишкіл на Чернігівщині

09 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:59

Чернігівська лікарка-інфекціоністка не діагностувала хворобу: померла дитина

09 ВЕРЕСНЯ 2025, 15:40

На Десні затримали браконьєра з кастинговою сіткою: збитки – понад 70 тис. грн

09 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:49

Чернігівські підприємства допомагають запуститися новому заводу на Львівщині

09 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:42

ТОП-переглядів