Російський пілот СУ-25 Равіль Гаттаров бомбардував Чернігів у березні. Загинув на самому початку російського вторгнення. Але родина тільки зараз отримала його тіло. Про це повідомляє "Російська служба BBC News", посилаючись на допис сестри окупанта у соцмережах.
Весь цей час родичі воєнного злочинця, які запускав снаряди по мирному місту, сподівалися, що він живий.
"Російські повітряні терористи бомбили житлові квартали Чернігова важкими некерованими бомбами ФАБ-500. Дві бомби впали на житлові будинки і не розірвалися. А українська ППО збила під час цього варварського нальоту черговий літак ВКС РФ – штурмовик Су-25", – розповідав про ліквідацію окупанта українського журналіста Юрій Бутусов.
Сім’я пілота сподівалась, що це помилка, а Гаттаров справді вижив і повернеться додому. Зрештою, російського військового повернули на батьківщину в труні, хоч і з затримкою.
"Ми так чекали, так сподівалися, ми чекали 4 місяці. Я була впевнена, він просто десь ховається, бо на ворожій території, мине час, вщухне ця проклята війна і наш Равіль повернеться. Збитий 5 березня, далі ніяких новин: "Шукаємо". 24-го червня о дев'ятій вечора Равіль повернувся до рідного дому. Коли всі милувалися подвійною веселкою, ми плакали біля труни, промокли наскрізь", – написала сестра окупанта.
Наразі невідомо, чому тіло Гаттарова так довго не повертали родині. Однак нагадаємо, що українська влада вже неодноразово говорила про те, що російська сторона не поспішає забирати тіла своїх загиблих солдатів.
Сестра загиблого також розповіла, що льотчик, який спочатку мав летіти на завдання та скидати бомби на Чернігів, з якихось причин не зміг цього зробити, і замість нього полетів Гаттаров.
"Він сів у чужий літак і врятував чиєсь життя, хотілося б, щоб врятоване життя було не дарма", – написала дівчина. Вочевидь, її не турбує те, що її брат забирав життя у мирних українців.
Офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штриліц) у своєму Telegram-каналі опублікував фото Гаттарова та уривок з посту його сестри.
Читати також: Україну бомблять колишні учні Чернігівського військового училища