Чаус закликав жителів Чернігівської області до обмеження споживання електрики – щоб пройти нічний період

10 ЖОВТНЯ 2022, 14:57

2927

В'ячеслав Чаус

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус розповів про ситуацію з електроенергією на території області.

«Щойно відбулась низка нарад з Укренерго, Офісом Президента, за участі представників обленерго.

Коротко – що можна казати. Є ряд об’єктів, які уражені ворогом, і певний період часу будуть відбуватися часткові відключення споживачів, як бізнесу, так і населення. Це все для стабілізації ситуації на енергоринку. Прошу з терпінням поставитись о таких відключень.  Ми вже пережили непрості часи. І ми впораємось із цим і цього разу.

Звернувся до представників громад – прошу у вечірні години тимчасово обмежити вуличне освітлення, підсвітку будівель, сітілайти тощо. Це для економії електроенергії», - розповів Чаус.

Також начальник ОВА повідомив про інформаційні вкиди щодо наступу ворога з боку Сеньківки, Нових Яриловичей тощо.

«Повідомляю офіційно – кордон під контролем. Якщо ворог прийде – то точно отримає гідну відсіч», - сказав Чаус.

"Час Чернігівський" писав про сьогоднішній ракетний терор: з рф та білорусі.

Джерело: начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у Фейсбуці

Схожі новини

У чернігівських лісах висадили кедри

23 ЧЕРВНЯ 2026, 21:28

Стріляв у полісменів: на Чернігівщині у чоловіка вилучили зброю та арбалет

23 ЧЕРВНЯ 2026, 18:35

Фото

У громаді шістьом родинам загиблих захисників передали державні нагороди

23 ЧЕРВНЯ 2026, 17:16

Сниться і просить, щоб знайшли: на Чернігівщині два місяці шукають Володимира Кедю

23 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Фото

СБУ про підозру чиновнику Чернігівської міської ради: збитки більше мільйона

23 ЧЕРВНЯ 2026, 15:20

Інтерв’ю

Східний макрорегіон Укртелеком: масштабна розбудова оптики попри виклики війни

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:45

Військове містечко Лукашенка у 37 км від кордону з Чернігівщиною: перші подробиці

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:38

ТОП-переглядів