Чаус про обстріли кордону, електрику та генератори

28 ЛИСТОПАДА 2022, 13:49

3983

Чаус про обстріли кордону, електрику та генератори

В'ячеслав Чаус

Начальник Чернігівської військової адміністрації В’ячеслав Чаус розповів про ситуацію в області. А саме, що відбулось на кордоні за тиждень і чи буде більше відключень електроенергії.

За словами очільника ОВА, за минулий тиждень зафіксовано 11 обстрілів (60 вибухів) 8 населених пунктів області. На щастя, без жертв. Не нехтуємо сигналом «повітряна тривога». Ворог не полишає стратегію масованих ракетних ударів. Відповідно і ймовірність блекауту теж висока.

«Наразі робимо все можливе, аби налаштувати безперебійне електропостачання в модульні містечка. Адже без електрики там знаходитися складно. Звісно, доведеться робити перерозподіл навантаження за рахунок інших абонентів», - каже В'ячеслав Чаус.

За його інформацією підзарядити гаджети та зігрітися можна в Пунктах Незламності.

«Наявність генераторів на об’єктах критичної інфраструктури. 2 партії обладнання, що отримали від міжнародних партнерів, вже розподілили по громадах. Очікуємо на третю. Однак, громади теж мали б подбати про такі важливі речі, зокрема для об’єктів ЖКГ», - наголосив Чаус.

Також він доручив контролювати добовий запас палива для генераторів мінімальний запас пального – від 7 діб.

"Час Чернігівський" писав про те як Чаус та Атрошенко разом побували на "Пунктах незламності" у Чернігові.

Схожі новини

Фото

Пішов рибалити: на Чернігівщині 14-річний хлопець втопився у ставку

09 ЛИПНЯ 2026, 20:36

Вiдео

Результати НМТ на Чернігівщині здивували: скільки учасників отримали по 200 балів

09 ЛИПНЯ 2026, 19:07

«Жоден не потонув»: на Івана Купала в громаді плели віночки з лугових квітів

09 ЛИПНЯ 2026, 17:04

Двоє відомих суддів із Чернігівщини увійдуть до оновленого складу ВАКС

09 ЛИПНЯ 2026, 16:01

«Пенсіонери платять нуль»: в Укрзалізниці заявили про збитковість приміських поїздів

09 ЛИПНЯ 2026, 15:20

Чому деякі синці проходять довше за інші

09 ЛИПНЯ 2026, 15:12

Не дожив 10 днів до 26-річчя: дві громади втратили молодого захисника

09 ЛИПНЯ 2026, 13:17

ТОП-переглядів