Чаус доручив знести монумент "Три сестри" на кордоні з РФ та Білорусією

12 ТРАВНЯ 2022, 19:40

2924

Чаус доручив знести монумент "Три сестри" на кордоні з РФ та Білорусією

Фото із відкритих джерел

В обласній адміністрації готуватимуть пакет документів для зняття з обліку як пам’ятки історії місцевого значення монументу у Сеньківці, присвяченого «дружбі народів» України, РФ та Білорусі.

Таке рішення сьогодні одноголосно ухвалили на засіданні Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОВА.

Питання долі цієї споруди обговорювали за дорученням начальника обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса. Досі вона вважалася пам’яткою історії та носила охоронний номер 574-Чр.

"З метою дотримання усіх процедур, передбачених українським законодавством, підготовлені документи будуть подані Міністерству культури та інформаційної політики України для подальшого зняття монументу з обліку. Після цього споруду можна буде демонтувати",  - йдеться у повідомленні.

Монумент у селі Сеньківка на межі кордонів України, російської федерації та республіки білорусь встановили у 1975 році.

Чаус доручив знести монумент

Схожі новини

Війна та імпотенція: чи впливає і що робити. Розповідає лікар уролог-андролог

15 ЛЮТОГО 2026, 21:25

Шкребки для каструль: тестуємо народний спосіб від ожеледиці

15 ЛЮТОГО 2026, 18:53

Народився в Казахстані, поховали через рік після загибелі. У громадах втрати

15 ЛЮТОГО 2026, 16:42

Росіяни обстріляли місто на Чернігівщині

15 ЛЮТОГО 2026, 15:31

У громаді продають колишню їдальню: є навіть м’ясорубка

15 ЛЮТОГО 2026, 13:59

Не підійшла за відтінком: як на Чернігівщині жінці вдалося повернути кошти за плитку

15 ЛЮТОГО 2026, 12:06

Раз на тиждень у селищі працює магазин-штаб: речі не продають, а обмінюють

15 ЛЮТОГО 2026, 11:22

ТОП-переглядів