Будемо раді кожному: у громаду на Чернігівщині переїхав лікар із Сум

20 КВІТНЯ 2025, 16:33

7865

Василенко Соломія

Ігор Сухицький, ортопед

Ігор Сухицький, ортопед

У Сновській районній лікарні новий ортопед. Ігор Сухицький. Переїхав з Сум. Там працював у міській лікарні. Працював також у Дніпрі: в обласній лікарні та в госпіталі.

— Досвідчений, почне оперувати, — радіє Ірина ЯКУБОВСЬКА, генеральна директорка сновської лікарні. — Замовили обладнання для операційної. Необхідні  інструменти.

Сухицький почав працювати з 1 квітня. Тепер у Сновську два ортопеди. Сухицький і Коротич.

Сергій Коротич переїхав у Сновськ у 2023 році. З Харкова. З родиною. Працює в поліклініці. Йому дали квартиру.

Житло громада придбає і для Ігоря Сухицького. Він одружений. Є донька. Приїхав без родини. Міська рада, зі слів адміністрації лікарні, сказала: підшукуйте житло. Найближчим часом зможемо купити.

Доки підшукують, пустив пожити колега. Гінеколог Денис Куленко. У свою двокімнатну квартиру. Її лікарю теж придбала громада (правда, додав власні кошти). За сімейними обставинами Денис Куленко поки що в ній не живе.

Не тільки колега запропонував допомогу.

— Стільки відгукнулося людей, — ділиться Ірина Якубовська. — Готові надати житло лікарю.  Нехай живе, скільки потрібно. І вчора дзвонили. Мовляв, є приватний будинок. З усіма вигодами. Я кажу: «От ще б нам одного лікаря!»

Треба хірург, невролог, анестезіолог — це щонайменше, — називає вакансії. — Приймемо з задоволенням. Розміщуємо оголошення на всіх сайтах. Хто б до нас не приїхав, будемо раді кожному.  Інтерни чи будуть, чи ні... Може тим, хто з досвідом, потрібні робота та житло.

У нас  працює програма місцевих стимулів для лікарів, — нагадує.  —  Або підйомні 150 тисяч гривень. Або житло (квартира чи дім) за 300 тисяч гривень. Лікарі самі вибирають, як хочуть.

Житло службове. Щоб стало своїм, треба відпрацювати 10 років.

—  За 300 тисяч гривень можна купити?

— Так.

Джерело: "Вісник Ч", авторк Тамара КРАВЧЕНКО. Фото з сайту Сновської міської ради

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

"Наш біль і вічна гордість": рідні півтора року чекали на героя, який загинув під Покровськом

07 ЛЮТОГО 2026, 09:53

Графік подачі електрики по Чернігівщині на 7 лютого: жорсткий але без екстрених відключень

07 ЛЮТОГО 2026, 08:28

Вiдео

Марк Рютте у Чернігові: кому пощастило поспілкуватись із Генесеком НАТО?

06 ЛЮТОГО 2026, 20:32

Вiдео

Будинок Людмили Бойко з Нового Білоуса відновили майже з нуля: звідки кошти

06 ЛЮТОГО 2026, 18:25

Нардеп із Чернігівщини з поплічником завдали збитків державі на 30 млн грн?

06 ЛЮТОГО 2026, 17:39

Крали пальне у Сил оборони: підозрюється 39-річний депутат

06 ЛЮТОГО 2026, 15:51

Чагарники й кукурудзяні відходи: як ветерани з Чернігівщини допомагають сім’ям військових

06 ЛЮТОГО 2026, 15:27

ТОП-переглядів