Боронив Чернігів, а далі вирушив на схід: на Чернігівщині прощались із бійцем ЗСУ

01 БЕРЕЗНЯ 2024, 12:50

7530

Сержант Олександр Власенко із Новгород-Сіверської громади

Сержант Олександр Власенко із Новгород-Сіверської громади

На Чернігівщині прощались із загиблим бійцем ЗСУ. Олександра Власенка поховали у Новгород-Сіверській громаді.


Сержант Олександр Власенко народився 27 лютого 1994 року у селі Пушкарі, Новгород-Сіверська громада. У 2008 році закінчив місцеву школу, потім навчався у Новгород-Сіверській Державній гімназії ім.Ушинського. Після цього закінчив Козелецький коледж ветеринарної медицини.

У 2016-2017 роках проходив строкову військову службу в Нацгвардії України. Далі підписав контракт та протягом 2017-2018 років брав участь в АТО/ООС на Донеччині та Луганщині. За час служби нагороджений нагрудним знаком "Учасника АТО".

У перші дні повномасштабного ворожого вторгнення став до лав ЗСУ. У складі роти охорони Чернігівського обласного ТЦК та СП боронив Чернігів та підступи до нього. З часом долучився до іншого військового підрозділу та вирушив боронити схід України на посаді командира бойової машини - командира механізованого відділення.

Загинув 24 січня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу Синьківки на Харківщині. Попрощалися із бійцем та поховали на малій батьківщині.

Прощання із Олександром Власенко у Новгород-Сіверській громаді

Прощання із Олександром Власенко у Новгород-Сіверській громаді

Прощання із Олександром Власенко у Новгород-Сіверській громаді

Прощання із Олександром Власенко у Новгород-Сіверській громаді

Джерело: Чернігівський ТЦК та СП

"Час Чернігівський" писав про загиблих Героїв: 

Схожі новини

Потужні вибухи у Чернігові: що відбувається

25 ЖОВТНЯ 2025, 23:27

Чиновницю з Чернігівщини підозрюють у розтраті 2,8 млн грн на ремонті доріг

25 ЖОВТНЯ 2025, 20:13

Розбили янгола і підсвічники на могилах військових

25 ЖОВТНЯ 2025, 18:11

У громаді на Чернігівщині вперше пройшла хода на підтримку військових, які зникли безвісти чи потрапили в полон

25 ЖОВТНЯ 2025, 16:48

Туристи оминули Чернігівщину: частіше їдуть на Сумщину та Харківщину

25 ЖОВТНЯ 2025, 14:24

Дрон влучив у бронемашину. У громадах прощались із загиблими бійцями

25 ЖОВТНЯ 2025, 12:12

Менеджерка інтернет-провайдера створила канал, де повідомляли про вручення повісток

25 ЖОВТНЯ 2025, 10:27

ТОП-переглядів