Біля Новгород-Сіверського вода на Десні впала на 12 см, біля Чернігова – підвищується

20 ТРАВНЯ 2022, 10:21

9140

Біля Новгород-Сіверського вода на Десні впала на 12 см, біля Чернігова – підвищується

Фото Тетяна Костомаха

Велике водопілля на Чернігівщині у самому розпалі. Дніпро, Десна та малі річки вийшли з берегів на заплави.

Ближче до Чернігова, біля Макошине, рівень води підвищується на 6-7 см за добу. Це пов’язують із дощами. Вода продовжує прибувати на заплави, є випадки підтоплення доріг та понижених ділянок сіл у Чернігівському та Ніжинському районах. У самому Макошино по вул. Хоробор підтоплено кілька  домоволодінь та дорогу по вул. Придеснянській

Через велику воду на Десні порушене транспорте сполучення сіл Бирине, Підгірне, Прокопівка Новгород-Сіверського району. Сюди добираються через Сумську область або човнами. Втім тут вода впала на 12 см.

У Новгород-Сіверському перелито проїжджу частину дороги по вул. 8 Березня, у Коропі - по вул.Лугова, населення тут пересувається на човнах.

Поки не працює поромна переправа на Десні до сіл Пекарів, Кнути, Костирів, Синютин Корюківського району, рух транспорту здійснюється через смт Короп Новгород-Сіверського району.

Деснянська вода перелила дорогу Сосниця-Шаповалівка біля Малого Устя до мосту через Десну. Для перевезення людей тут залучено моторний човен;

А от на Дніпрі та заплавах вода почала спадати – по 3-4 см на добу.

У Сосницькій громаді вода перелила перелиті ділянки дороги Сосниця-Пекарів-Шабалинів. Доставка продуктів харчування та товарів першої необхідності до Пекарівського старостинського округу здійснюються в об’їзд через Короп, населення користується човнами.

Через повінь на Дніпрі перелиті деякі дороги у Михайло-Коцюбинській громаді. У селі Мньов перелито проїжджу частину дороги по вул. Набережна (підтоплено 18 домоволодінь) та по вул. Гоголя (підтоплено 7 домоволодінь).

У Ріпкинській громаді перелито дорога Радуль – Новосілки, у самому Радулі – вулиці Новікова, Дніпровська, Міхньова, Київська та Низова. Тут пересуються човнами.

Джерело: Департамент цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА

Схожі новини

На Чернігівщині невідомий предмет вибухнув у дитини в руках

28 ЧЕРВНЯ 2025, 17:57

Про неї писали всі ЗМІ України: Зеленський нагородив матір загиблого бійця з Чернігівщини

28 ЧЕРВНЯ 2025, 16:48

Перша в історії очільниця британської розвідки має діда з темним минулим з Чернігівщини

28 ЧЕРВНЯ 2025, 14:00

Щоб птиця черешню не клювала — натягнули сітку

28 ЧЕРВНЯ 2025, 13:52

Інтерв’ю

Жирохов: неясно де 100 тисяч російських вояків; літній наступ ворога; загроза Чернігівщині реальна?

28 ЧЕРВНЯ 2025, 12:36

Фото

"Мунварта" Чернігова почала демонтувати тумби й клумби на внутрішньодворових проїздах

28 ЧЕРВНЯ 2025, 11:35

На Чернігівщині відкрили 701 справу на ухилянтів. "Рекорсмен" отримав 8 приписів до суду

28 ЧЕРВНЯ 2025, 09:50

ТОП-переглядів