Біля кордону з Білоруссю затримали браконьєра з 27 рибинами

29 КВІТНЯ 2025, 12:30

1432

Чепурний Арсен

Біля кордону з Білоруссю затримали браконьєра з 27 рибинами

Біля кордону з Білоруссю затримали браконьєра з 27 рибинами

Під час нерестової заборони на річці Сож поблизу села Клубівка Добрянської громади було викрито грубе порушення Правил рибальства. Як повідомляє Чернігівський рибоохоронний патруль, мешканець смт Ріпки незаконно виловив рибу за допомогою забороненого знаряддя лову — поріжної сітки.

В результаті браконьєрського лову правопорушник спіймав 27 екземплярів риби загальною вагою 22 кг, серед яких:

  • 18 екземплярів ляща,

  • по 2 екземпляри судака звичайного, карася сріблястого та плоскирки,

  • по 1 екземпляру щуки звичайної, окуня звичайного і лина.

Сума завданих збитків рибному господарству України склала 51 374 грн.

На місці події працювали інспектори рибоохоронного патруля спільно з працівниками сектору водної поліції ГУНП області та прикордонниками Чернігівського загону. На порушника склали адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, а матеріали справи передані до Ріпкинського районного суду.

Також у правопорушника вилучено заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси. Наразі Нацполіція вирішує питання щодо внесення відомостей про правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

"Час Чернігівський" писав про таке: 90 тисяч за незаконний вилов: на Чернігівщині спіймали трьох браконьєрів

Схожі новини

Вiдео

Сусіди гасили вогонь і шукали серед руїн господарів: дрон влучив у будинок у Чернігові

21 ТРАВНЯ 2026, 19:14

«Найфартовіший клуб в історії»: спортивний оглядач - про ФК «Чернігів»

21 ТРАВНЯ 2026, 17:09

У Прилуках поховали жертв ракетного удару

21 ТРАВНЯ 2026, 16:01

Припиняє роботу газета, яка виходила друком 16 років

21 ТРАВНЯ 2026, 15:15

Ювелірні вироби чернігівської дизайнерки поповнили музейну скарбницю України

21 ТРАВНЯ 2026, 14:06

Ветеран війни з Чернігівщини зможе отримати житло. Але не в рідній громаді

21 ТРАВНЯ 2026, 12:36

Фото

У громаді на Чернігівщині рятувальникам облаштували сучасну базу

21 ТРАВНЯ 2026, 10:51

ТОП-переглядів