Бійців ЗСУ в Чернігівському прикордонні привітали із Різдвом

26 ГРУДНЯ 2022, 12:12

3043

У неділю, 25 грудня, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус побував у прикордонних громадах Чернігівщини.

«Дякую справжнім оборонцям: рядовим і командирам, які живуть, вартуючи спокій області та країни. Сьогодні був саме з такими. Маю честь.🇺🇦", - написав він у Фейсбуці.

Бійців ЗСУ в Чернігівському прикордонні привітали із Різдвом

Бійців ЗСУ в Чернігівському прикордонні привітали із Різдвом

Начальник Корюківської РВА Іван Ващенко повідомив додаткові подробиці візиту:

"Вчора на Різдво з візитом у Корюківському районі перебував В'ячеслав Чаус. Ми побували на кордорні, відвідали наших захисників. Обстежили ділянку державного кордону. Все гаразд. Прозвучали доповіді військових про стан справ.

З приводу можливого наступну можу сказати... З усією повагою до менських та сосницьких чорноземів, ми в першу чергу будемо закопувати ворогів у корюківських та сновських пісчаниках", - каже Ващенко.

Бійцям подарували потрібні для побуту речі, гостинці, а також святковий різдвяний настрій.

"Час Чернігівський" писав про прикордоння області:

Схожі новини

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Юлія Ткач проводить у громаді марафони зі схуднення

21 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Загинув 23-річним, а його батько зник безвісти. У громадах втрати

21 ЧЕРВНЯ 2026, 14:58

Шість питань про тиск до кардіолога

21 ЧЕРВНЯ 2026, 13:40

Два удари за три хвилини: росіяни знову били по місту на Чернігівщині

21 ЧЕРВНЯ 2026, 11:36

Усім кутком збігались сусіди, щоб допомогти завести мотокосу Світлані Василенко

21 ЧЕРВНЯ 2026, 10:28

Фото

У сільській школі ремонтують укриття: без бюджетних грошей

21 ЧЕРВНЯ 2026, 09:31

ТОП-переглядів