Без роботи, у вагончику біля знищеного будинку: як живе маленька родина із Новоселівки

14 ЛЮТОГО 2023, 15:34

5193

Оксана Бринь

Оксана Бринь, яка живе з маленькою донькою в модульному будиночку в Новоселівці. Спілкування з цією маленькою родиною - в сюжеті "Північної Брами".

"Ми - живі люди, зверніть на нас увагу!" - каже Оксана Бринь, - "Працювати не можу, бо нема на кого залишити дитину; а тепер боюся залишитися ще й без соціальних виплат". 

Жінка сама пробувала ремонтувати будинок. Допомагали волонтери, але не вистачило будівельних матеріалів.

"Дерева дали достатьно, дякую. А от газоблоку не вистачило", - каже Оксана.

Жінка каже, що не має соціальних виплат як ВПО, адже живе на власному подвірʼї. Також не має допомоги як мати одиначка, бо не працює.

Джерело: "Північна Брама"

Схожі новини

Фото

Напередодні Дня Конституції жителі Чернігівщини отримали державні відзнаки: хто у списку

25 ЧЕРВНЯ 2026, 13:56

Чоловік із Чернігівщини у 66 років знайшов нову роботу: де тепер працює

25 ЧЕРВНЯ 2026, 12:33

Фото

СБУ викрила трьох жителів Чернігівщини, які підтримували російське вторгнення

25 ЧЕРВНЯ 2026, 11:30

Блогер показав занедбану автостанцію в центрі громади: що буде з будівлею

25 ЧЕРВНЯ 2026, 10:53

Зеленський заявив, що Лукашенко вимкнув ретранслятори, які координували російські дрони

25 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Росіяни ударили по двом підприємствам на півночі Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2026, 08:39

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

ТОП-переглядів