«Бавовна» на Брянщині біля нафтогону «Дружба»

24 ЧЕРВНЯ 2022, 20:01

2482

Місцеві телеграм-канали та пабліки Брянської області повідомляють, що в ніч на 24 червня поблизу нафтогону «Дружба» сталося кілька вибухів.

Телеграм-канали подають це з великим острахом як «хлопки». Так, ТГ Подслушано Клинцы та «Типичный Брянск» пишуть, що за повідомленнями місцевих жителів селища Дружба Новозибківського району, в районі нафтоперекачувальної станції вночі сталося кілька хлопків. Нафтопровід забезпечує доставку нафти до Європи.

«Чекаємо на офіційну інформацію. Так само йдеться про 3 безпілотники ЗСУ, які намагалися підірвати нафтопровід, 2 з них були збиті, 1 досяг мети. Збитки поки не зрозумілі», - зауважує адмін телеграм-каналу.

«Бавовна» на Брянщині біля нафтогону «Дружба»

Також повідомляють про те, що місцеві жителі вночі близько 2-і ночі чули страшенний гуркіт.

Селище Дружба розташоване у Брянській області у 47 км від чернігівського кордону. 12 червня там теж були зафіксовані вибухи. За коментарями місцевих - ділянку нафтогону посилено охороняють. Також неподалік у Клинцях 14 червня також відбулася серія вибухів поблизу місцевої військової частини.

«Бавовна» на Брянщині біля нафтогону «Дружба»

Нафтопровід «Дружба» збудований для транспортування нафти з росії у країни Центральної та Західної Європи.

Будівництво нафтопроводу почалося 10 грудня 1960 року, а 15 жовтня 1964 року відбулася офіційна церемонія запуску магістралі.

Загальна довжина — близько 5200 км.

Маршрут нафтопроводу проходить від Альметьєвська через Самару, Брянськ до Мозиря (білорусь), де розгалужується на дві гілки: північну (білорусь, Польща та Німеччина) і південну (Україна, Чехія, Словаччина та Угорщина).

Читати також: У білорусі помітили активність поблизу «занедбаного» ракетного полку. Підозрюють зберігання ядерної зброї

Схожі новини

«Катерині було 29»: невістка нардепа загинула на виставці зброї під Києвом

05 СЕРПНЯ 2026, 17:08

Директорка ліцею шукає водія для шкільного автобуса: обіцяють бронювання

05 СЕРПНЯ 2026, 15:48

Чернігівець ночував у потязі біля Броварів - рух зупинили через ракетну атаку

05 СЕРПНЯ 2026, 15:01

Індуси в Козельці роблять мотузки на розпалку. Читайте у "Віснику"

05 СЕРПНЯ 2026, 14:35

Скільки дітей народилось в Чернігові у липні

05 СЕРПНЯ 2026, 13:50

Стояла поруч із мером: флористка з Ніжина отримала нагороду

05 СЕРПНЯ 2026, 13:45

Фото

Чернігівка представила область на першому засіданні Палати молодіжних конгресів при Президентові

05 СЕРПНЯ 2026, 12:20

ТОП-переглядів