Авто для ЗСУ: волонтери передали техніку оборонцям

10 СІЧНЯ 2024, 21:44

864

Оборонці з авто

Оборонці з авто

Волонтери громадської організації "Разом до громадянського суспільства" продовжують допомагати Силам Оборони. 


Днями волонтери ГО «Разом до ГС» передали для потреб військової частини А05** позашляховик Ford Ranger.

Раніше до ГО звернулись військові з проханням допомогти з автомобілем для вирішення поточних бойових завдань підрозділу. 

Волонтери забезпечили доставку в Україну та передачу авто безпосередньо підрозділу у листопаді 2023 року.

"Допомагаємо ЗСУ і закликаємо всім обʼєднуватись навколо цієї мети", - наголосили в організації.

Джерело: ГО "Разом до ГС"

"Час Чернігівський" писав про таке: Борзнянці купили позашляховик для армії

Схожі новини

Кого нагородили до Дня Конституції з Чернігівщини: указ Президента

28 ЧЕРВНЯ 2026, 13:35

Шість-сім місяців і вже 200-кілограмова свиня: в яку ціну продають поросят

28 ЧЕРВНЯ 2026, 12:13

Вiдео

Нагороди родинам Героїв, масштабне укриття, підготовка до жнив: чим нині живе Сосницька громада

28 ЧЕРВНЯ 2026, 11:07

Троє поранених і удари по енергетиці: наслідки атак росіян по Чернігівщині за добу

28 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Вiдео

Назвали Мирославом, щоб настав мир: як в обласній дитячій лікарні виходжують дітей-«поспішайок»

28 ЧЕРВНЯ 2026, 08:54

Поранені люди, пошкоджено школу та будинки: наслідки атаки "гераней" на Чернігів

27 ЧЕРВНЯ 2026, 22:08

Оновлено

На Чернігів летять десятки безпілотників: у місті чути вибухи

27 ЧЕРВНЯ 2026, 20:31

ТОП-переглядів