Авто для ЗСУ: волонтери передали техніку оборонцям

10 СІЧНЯ 2024, 21:44

855

Оборонці з авто

Оборонці з авто

Волонтери громадської організації "Разом до громадянського суспільства" продовжують допомагати Силам Оборони. 


Днями волонтери ГО «Разом до ГС» передали для потреб військової частини А05** позашляховик Ford Ranger.

Раніше до ГО звернулись військові з проханням допомогти з автомобілем для вирішення поточних бойових завдань підрозділу. 

Волонтери забезпечили доставку в Україну та передачу авто безпосередньо підрозділу у листопаді 2023 року.

"Допомагаємо ЗСУ і закликаємо всім обʼєднуватись навколо цієї мети", - наголосили в організації.

Джерело: ГО "Разом до ГС"

"Час Чернігівський" писав про таке: Борзнянці купили позашляховик для армії

Схожі новини

Росіяни «герберою» вдарили по будинку на Чернігівщині: постраждали батько та донька

22 ЧЕРВНЯ 2026, 09:43

Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 08:51

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Юлія Ткач проводить у громаді марафони зі схуднення

21 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Загинув 23-річним, а його батько зник безвісти. У громадах втрати

21 ЧЕРВНЯ 2026, 14:58

Шість питань про тиск до кардіолога

21 ЧЕРВНЯ 2026, 13:40

Два удари за три хвилини: росіяни знову били по місту на Чернігівщині

21 ЧЕРВНЯ 2026, 11:36

ТОП-переглядів