Авто для ЗСУ: волонтери передали техніку оборонцям

10 СІЧНЯ 2024, 21:44

860

Оборонці з авто

Оборонці з авто

Волонтери громадської організації "Разом до громадянського суспільства" продовжують допомагати Силам Оборони. 


Днями волонтери ГО «Разом до ГС» передали для потреб військової частини А05** позашляховик Ford Ranger.

Раніше до ГО звернулись військові з проханням допомогти з автомобілем для вирішення поточних бойових завдань підрозділу. 

Волонтери забезпечили доставку в Україну та передачу авто безпосередньо підрозділу у листопаді 2023 року.

"Допомагаємо ЗСУ і закликаємо всім обʼєднуватись навколо цієї мети", - наголосили в організації.

Джерело: ГО "Разом до ГС"

"Час Чернігівський" писав про таке: Борзнянці купили позашляховик для армії

Схожі новини

Чоловік із Чернігівщини у 66 років знайшов нову роботу: де тепер працює

25 ЧЕРВНЯ 2026, 12:33

Фото

СБУ викрила трьох жителів Чернігівщини, які підтримували російське вторгнення

25 ЧЕРВНЯ 2026, 11:30

Блогер показав занедбану автостанцію в центрі громади: що буде з будівлею

25 ЧЕРВНЯ 2026, 10:53

Зеленський заявив, що Лукашенко вимкнув ретранслятори, які координували російські дрони

25 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Росіяни ударили по двом підприємствам на півночі Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2026, 08:39

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

ТОП-переглядів