Андрій Ярмоленко допоміг своєму клубу вийти у фінал Кубка президента ОАЕ – не обійшлося без курйозу

15 КВІТНЯ 2023, 12:07

1957

Асист Андрія Ярмоленка

Другий матч поспіль не залишає поле без результативної дії капітан збірної України Андрій Ярмоленко. Завдяки асисту українця його клуб зумів здолати Аль-Васл у півфіналі Кубка президента ОАЕ. Щоправда, сталося це за доволі курйозних обставин.

Чернігівський спортсмен вийшов у стартовому складі й на 23-й хвилині взяв участь у гольовій атаці. Спочатку Андрій не дотягнувся до верхової подачі з флангу, а потім промахнувся по м'ячу, перебуваючи в кількох метрах біля воріт. Проте завдяки відскоку від ноги Ярмоленка м'яч потрапив до партнера по команді, який забив переможний гол.

Курйозний момент розвеселив Андрія, який з посмішкою сприйняв свій промах. Досвідчений вінгер не міг збагнути, як він міг не влучити по м'ячу.

Зазначимо, що Аль-Айн з 29-ї хвилини грав у меншості. Проте це не завадило підопічним Реброва здобути важливу перемогу, яка вивела їх у фінал Кубка президента ОАЕ. Перша гра суперників завершилася нульовою нічиєю.

"Час Чернігівський" писав про вихованця чернігівського футболу:

Джерело: 24 канал

 

Схожі новини

Про неї писали всі ЗМІ України: Зеленський нагородив матір загиблого бійця з Чернігівщини

28 ЧЕРВНЯ 2025, 16:48

Перша в історії очільниця британської розвідки має діда з темним минулим з Чернігівщини

28 ЧЕРВНЯ 2025, 14:00

Щоб птиця черешню не клювала — натягнули сітку

28 ЧЕРВНЯ 2025, 13:52

Інтерв’ю

Жирохов: неясно де 100 тисяч російських вояків; літній наступ ворога; загроза Чернігівщині реальна?

28 ЧЕРВНЯ 2025, 12:36

Фото

"Мунварта" Чернігова почала демонтувати тумби й клумби на внутрішньодворових проїздах

28 ЧЕРВНЯ 2025, 11:35

На Чернігівщині відкрили 701 справу на ухилянтів. "Рекорсмен" отримав 8 приписів до суду

28 ЧЕРВНЯ 2025, 09:50

Ворожі обстріли із FPV-дронів та мінометів: ситуація у прикордонні Чернігівщини на ранок 28 червня

28 ЧЕРВНЯ 2025, 08:33

ТОП-переглядів